Самозванці презентують космічний ЕР альбом “ВСЕСВІТИ”

Через півтора місяця після гучного сольного концерту, слідом за першим альбомом, український рок-гурт Самозванці випустив EP “ВСЕСВІТИ”.

Збірка з чотирьох концептуальних треків розповідає історію космічного мандрівника з недалекого майбутнього. Це повість про його життєвий шлях і внутрішні переживання. Разом із головним героєм слухачі вирушають у подорож різними планетами, кожна з яких символізує певний життєвий етап. Кожна з них повідає про свої виклики та перемоги, де радість і любов легко чергуються з війнами й конфліктами. 

“Цією роботою ми хочемо показати те, наскільки крихким є наш світ сьогодні, і до чого це може призвести. В часи великих змін, коли крізь уламки старих непохитних істин проростають паростки чогось незвіданого й нового”, – розповідає фронтмен гурту Женя Сулима

Підтримати реліз “ВСЕСВІТІВ” хлопці вирішили прем’єрою кліпу, режисеркою якого стала Світлана Михайленко, на одну з пісень альбому – “Навпаки”, . Це живе атмосферне відео про те, які Самозванці є насправді. Яким є їх маленький “всесвіт”, у якому кожен глядач може віднайти щось своє.

В найближчому майбутньому хлопці планують підтримати вихід ЕР концертами в різних містах.