Сергій Лазановський|RIDNYI разом з блогеркою-мільйонницею Анастасією Марків та гуртом 7TEENS створили нову версію колядки «Сумний Святий Вечір»

Сергій Лазановський|RIDNYI разом з блогеркою-мільйонницею Анастасією Марків та гуртом 7TEENS створили нову версію колядки «Сумний Святий Вечір»

Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський|RIDNYI, фіналісти «Співають Всі» 7TEENS, а також блогерка-мільйонниця та акторка Анастасія Марків об’єдналися задля виконання оновленої версії колядки «Сумний Святий Вечір».

Ця колядка була створена у 40-их роках за мотивами іншої колядки – «Нова радість стала». Проте вона має зовсім інший сенс: колядка розповідає про радянський злочинний окупаційний режим, який був встановлений у післявоєнній Україні. Своєю чергою, молоді виконавці частково змінили текст, додавши опис подій, які наразі відбуваються в Україні.

 «Нашою метою було залишити в історії таку версію колядки, декілька куплетів були видозмінені з огляду на сучасні події, повномасштабну війну, яку росія розв’язала на території України. «Сумний святий вечір в 23 році» – ця цитата присвячена тим, хто святкуватиме Різдво 7 січня, проте ми добре пам’ятаємо, що 25 грудня цей день також був для українців сумним. Ми віримо у беззаперечну перемогу України, проте щодня, особливо у це велике свято, ми не маємо право забувати наших героїв, які більше не повернуться додому та не відзначать Різдво у колі рідних», – прокоментував Сергій Лазановський.

Сергій Лазановський|RIDNYI разом з блогеркою-мільйонницею Анастасією Марків та гуртом 7TEENS створили нову версію колядки «Сумний Святий Вечір»

Зі своєю сторони 7TEENS зазначили: дуже сподіваються, що ця пісня відгукнеться у серцях мільйонів українців. Попри свій вік, юні співаки розуміють, наскільки важливе підіймати старі пісні та не забувати про своє коріння.

«Це не просто наша спільна робота, яку потрібно послухати та поставити лайк. Це історія, яку потрібно пережити кожному українцю. «Сумний Святий Вечір» – це про наші реалії, сум, який наразі живе всередині кожного із нас. Ми зараз є свідками великих історичних подій. І попри те, що ми підлітки і здається, що ще маленькі для усвідомлення дорослих дій, ми бачимо, що зараз будується держава, у якій житиме кожний з нас. І хочемо зі свого боку зробити і свій внесок до її становлення, музичний», – підкреслили 7TEENS.

Ця різдвяна музична колаборація склалась завдяки силі платформи ТіkTok: кожний з артистів активно просуває власну творчість у цій соцмережі, що і стало поштовхом до знайомства та створення спільної роботи. Акторка та TіkTok блогерка Анастасія Марків, яка має понад 2 млн підписників, рада такій співпраці.

 «Хочу подякувати Сергію та 7TEENS за таку плідну та круту співпрацю. Я рада, що змогла долучитись до такого проєкту та виконати таку важливу пісню. Адже зараз ця пісня є максимально актуальною для кожного українця. І свічки, які є у нашому відео – це не просто символ Святвечора, а кожного зимового вечора тепер», – зазначила Анастасія Марків.