Сергій Жадан та Євген Турчинов презентують міні-альбом «Танго Харків»

Сергій Жадан та Євген Турчинов презентують міні-альбом «Танго Харків»

Це нова робота учасників харківського рок-гурту Жадан і Собаки. Рок-н-рол, написаний чоловіками про жінок.


До альбому увійшли три композиції, написані на слова Сергія та музику Євгена. Ці пісні з тих чи інших причин не увійшли до репертуару гурту, проте автори вирішили дати їм життя й випустили окремим релізом. Вийшла доволі несподівана, гіркувата і пристрасна платівка про жагу і надію. 

Слухати “Танго Харків” на всіх стримінгових майданчиках

«Мишоловка» – пісня, створена цього року як офіційний саундтрек до однойменного повнометражного ігрового фільму в жанрі трилер, який вийде в українських кінотеатрах в 2025 році. Автором ідеї фільму виступив сценарист Сергій Касторних (“Мирний-21”, “Як там Катя?”, “Війна в моїй голові”), який і зрежисував стрічку. Історії багатьох військовослужбовців стали основою сценарію фільму.

Пісня про пов’язаність і взаємозалежність, про силу, яку ми отримуємо, ділячись своїм світлом, і крихкість, яка в нас від початку закладена. Композиція не має на меті прямо переказувати сюжет фільму, вона, швидше, розширює його всесвіт.

Кліп до цього треку – це своєрідна розповідь музикантів історії головного героя фільму. Про те, що він переживав, опинившись в пастці і переживаючи найскладніші моменти життя. Це про те, що кожен з наших воїнів переживає і що мотивує братись за зброю простих пересічних людей.

«Танцювати» – ламка й меланхолійна річ, написана пару років тому. Легковажна, світла й чуттєва. Про велику науку любові і танцю.

«Танго Харків» – композиція, написана навесні 2022-го року. Тоді, в перші місяці повномасштабного вторгнення, це почуття причетності, гніву й ніжності витворювало дивні мотиви, які хотілося зафіксувати і якими хочеться ділитися до сьогодні.

Дивіться кліп на YouTube та  слухайте “Танго Харків” на стримінгових платформах за посиланням.