SLAVA KAMINSKA випустила перший сольний трек — “911”

SLAVA KAMINSKA НеАнгели 911

SLAVA KAMINSKA НеАнгели 911

Виконавиця SLAVA KAMINSKA випустила перший сингл без патронату продюсерського центру «Mamamusic».

Через кілька тижнів після новини про припинення публічної діяльності групи НеАнгели, “риженька” учасниця відомого дуету випустила сингл “911”. Автор пісні вже написала хіти для Олі Полякової, GROSU та Ольги Бузової. Сценічне ім’я артистки тепер SLAVA KAMINSKA (приємно, що Слава обрала саме українську транслітерацію), а для старту Слава обрала break up story, яка буде близька всім дівчатам.

Перший сингл “911” — класичний маніфест сильної, вільної та впевненої в собі. На додаток до треку співачка випустила mood video, в якому з’явилася у нетипових для себе образах: каре, обтягуючих легінсах і боді з масивними аксесуарами.

«Ми довго не могли визначитися, що з мого нового репертуару представити першим. Всі пісні дуже різні, як і я сама. Різний настрій, різне звучання. Зараз я повністю керую всіма процесами: від написання музики до оформлення обкладинки, сама собі продюсер. Це складно, але дуже цікаво», — коментує артистка.

?DORECHI?, ходили чутки, що новим продюсером співачки стане продюсер одного із музичних телеканалів.

За словами самої співачки, репертуар SLAVA KAMINSKA буде істотно відрізнятися від репертуару групи НеАнгели. У 2017-му році Слава вже релізила трек “Хорошо”, але на той момент вважала за краще сконцентруватися на роботі у групі.

Зараз же артистка активно працює виключно над записом свого першого повноцінного сольного альбому.

Нагадаємо, ми були першими, хто повідомив про можливий розпад гурту цього року.