Сьогодні Сергій Бабкін зіграє благодійний концерт у Києві

Сьогодні Сергій Бабкін зіграє благодійний концерт у Києві

Сьогодні, 13 лютого,  у київському Будинку Кіно відомий український музикант Сергій Бабкін зіграє концерт. Виступ у форматі квартирника відбудеться в рамках благодійного турне співака містами України. Тур розпочався вчора виступом в Ужгороді, на черзі Одеса, Чернігів, Харків, Полтава, Дніпро, Кам’янське, Івано-Франківськ та Чернівці. 

До програми увійдуть як найпопулярніші пісні Бабкіна, так і новітні композиції, народжені вже під час війни. Зокрема, прозвучать пісні з мініальбому “Далі Ми Самі”, який побачив світ у День Незалежності України, нова версія одного з найголовніших хітів групи 5’nizza “Я Солдат” (aka “русский военный корабль, иди на@уй”) і реггі-адаптація знаменитого вірша Тараса Шевченка “Заповіт”. Кошти, зібрані на концертах, Сергій спрямує 127 Окремій бригаді Сил ТрО ЗСУ у місті Харкові. 

Розклад концертів:

13.02 — Київ;

14.02 — Одеса;

15.02 — Чернігів;

17.02 — Харків;

18.02 — Полтава;

19.02 — Дніпро;

20.02 — Кам’янське;

21.02 — Івано-Франківськ;

22.02 — Чернівці.

Квитки за посиланням

В листопаді минулого року Сергій Бабкін зіграв великі благодійні концерти у Львові та Києві, а також неоголошений концерт у своєму рідному Харкові, який пройшов просто неба біля пам’ятника закоханим, неподалік станції метро Архітектора Бекетова. Також відбулися виступи у НДСЛ “Охматдит” та 127-й окремій бригаді Сил ТрО ЗСУ

Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін відіграв понад 60 благодійних концертів у США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Швейцарії, Ірландії, Іспанії та на Кіпрі як у складі проєкту “Доброго вечора, ми з України!”, так і сольно, а усі гонорари за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями та ТрО Харківщини. 

Нагадаємо, у грудні відбулася прем’єра класичного різдвяного гімну Silent Night у виконанні Сергія Бабкіна та легендарного гітариста та співака Хосе Фелісіано. В запису також взяв участь австрійський співак FaWiJo, який виступив ініціатором проєкту. Нова версія гімну є частиною проєкту FaWiJo & United Artists for Ukraine, в якому також візьмуть участь такі всесвітньо відомі виконавці як Білі Оушн, Status Quo, Gipsy Kings та інші. Кошти від монетизації відео цього проєкту будуть спрямовані на допомогу Україні.