​​Сольному проєкту NK виповнилося 5 років

​​Сольному проєкту NK виповнилося 5 років

​​2 листопада сольному проєкту NK виповнилося 5 років. На честь цього, співачка разом з фондом «Таблеточки» організувала благодійний розіграш з неймовірними подарунками.

​​Сольному проєкту NK виповнилося 5 років

“Для мене це справді важлива подія, але єдине свято, якого зараз чекає кожен українець – це День Перемоги України. Тому всі святкування ми відкладаємо на мирні часи, а сьогодні я хочу допомогти тим, у кого зараз не одна війна, а дві. Це дітки, що боряться з онкозахворюваннями. Вони так само потребують нашої з вами підтримки і тому ми з фондом «Таблеточки» вирішили організувати благодійний розіграш з неймовірними подарунками”, – пише на своїй Instagram сторінці Настя.

​​Сольному проєкту NK виповнилося 5 років

Подарунками цього благодійного розіграшу стали:

1. Нагорода «Співачка року» з Музичної премії телеканалу М1 . Це перша премія, яку отримала Настя, розпочавши сольну кар’єру. Це дуже особиста і важлива перемога для неї.

2. Піджак, у якому NK була суддєю на культовому шоу «Х-Фактор» і разом з ZBSband здобули перемогу.

3. Сукня, в якій артистка була у прямому ефірі легендарного танцювального шоу «Танці з зірками».

4. Костюм зі зйомок кліпу іспаномовного хіта «A Huevo».

І особливий приз, який гарантовано отримає той, хто зробить найбільший донат до 25 листопада (включно) – 10-хвилинна онлайн-зустріч у ZOOM з NK.

Щоб стати учасником благодійного розіграшу треба: перейти за цим посиланням, зробити будь-який донат, розміром від 50 грн, та долучитися до допомоги діткам.

Результати співачка оголосить 26 листопада на своїй сторінці в Instagram.