Співачка Аріна Домскі випустила документальний фільм

Співачка Аріна Домскі випустила документальний фільм

Співачка Аріна Домскі випустила документальний фільм

Аріна Домскі, єдина в Україні представниця музичного жанру classical crossover, яка підкорила найбільші концертні майданчики Європи та Азії, випустила документальний фільм.

Артистка зняла документальний фільм про музичний жанр classical crossover, адже у сучасній культурі спостерігається дедалі більша тенденція до змішування різних видів мистецтв і стирання кордонів між ними. “Класичний кросовер” поєднує багатьох сучасних виконавців і є одним із важливих сучасних музичних жанрів.

Співачка Аріна Домскі випустила документальний фільм

“Ідея створити фільм про жанр класичний кросовер (classical crossover), виникла у мене кілька років тому. У нашій країні мало знають про цю музику. У соціальних мережах мої підписники ставили безліч запитань і цей фільм – відповідь на них. Я хотіла не лише познайомити глядачів з історією виникнення цього унікального жанру, а й розповісти про проблеми, якими ця музика стикається. Особливе місце у фільмі посідає музична частина. Саме на музичних прикладах я знайомлю глядача із особливостями цього жанру”, – коментує авторка фільму, співачка Аріна Домскі.

Фільм складається із двох частин. Перша – розповідає про виникнення жанру класичний кросовер, про його яскравих представників та його історію. Друга – розповідає, як цей жанр сприймають в Україні.

У картині брати участь: музичний оглядач Ігор Панасов (Україна), Лучано (музичний журналіст, Аргентина) та CEO продюсерської компанії, Саммер (Китай).