Співачка DANIELA презентувала пісню “Повертайся живим” на музику Миколи Мозгового

Співачка DANIELA презентувала пісню "Повертайся живим" на музику Миколи Мозгового

Українська виконавиця DANIELA представила композицію, яка присвячується українським військовим, що боронять землю у війні проти росії

Пісня “Повертайся живим” має особливу історію. Композиція була написана до початку повномасштабного вторгнення і стала справжнім передбаченням того, через що скоро доведеться пройти українцям.

Пісню готували до концерту, присвяченого пам’яті композитора Миколи Петровича Мозгового. Війна, яка почалася 24 лютого, поставила на паузу творчі плани Данієли, тому пісня якийсь час просто “лежала”. 

А почалося все так…

DANIELA звернулася до доньки композитора – Олени Мозгової і попросила дозволу переробити текст, залишивши музику. Оригінальна версія пісні, як зазначає артистка, була занадто дорослою і написана російською мовою. Олена повірила в юну співачку і дозволила їй покласти на музику текст власного авторства. Так з’явилася композиція про захисників, яка стала своєрідним гімном повернення додому і зараз зриває зали на багатьох благодійних музичних заходах, в яких DANIELA бере участь. Зараз співачка продовжує працювати, з цією та іншими піснями виступає по Україні, допомагає захисникам, розраджує людей, нагадує, що всі переживають одну спільну війну і одну трагедію.

“Багато українських родин відчувають на собі російську агресію ще з 2014 року, а зараз іще більше. Я взяла біль мільйонів людей, дітей, які чекають додому близьких, пропустила через себе. Так народився цей текст. Через цю війну не всі батьки повернуться до дітей, не всі люди зможуть знову бути зі своїми коханими, говорити про це важко, але необхідно, бо це наш спільний біль. Я хочу, щоб кожна сім’я дочекалася свого захисника, і я вірю в перемогу“, – пояснила співачка.

До слова, в Мережі пісня “Повертайся живим” настільки сподобалась глядачам, що дуже швидко набрала більше 110 тисяч прослуховувань на YouТube, і DANIELA порадувала своїх фоловерів новиною про те, що планує зняти кліп на цю композицію.