Співачка KOLA стала амбасадоркою листопада EQUAL UKRAINE від Spotify 

Співачка KOLA стала амбасадоркою листопада EQUAL UKRAINE від Spotify

Музика українських виконавців продовжує підкорювати світ. Цього місяця обличчям обкладинки Spotify Equal стала співачка KOLA. Банер з її зображенням з’явився на Times Square в Нью-Йорку.

Плейлист EQUAL від Spotify – це низка музичних підбірок, що видаються в ефір у понад 50 країнах світу. Дана ініціатива спрямована на популяризацію музичної творчості жінок з усього світу. Підбірку листопада EQUAL Ukraine очолила KOLA зі своєю новою піснею «Бути простим», прем’єра якої відбулася минулого тижня. В рамках цієї програми сьогодні на Times Square у Нью-Йорку з’явився білборд зі світлиною KOLA, а її композиція буде додана до плейліста EQUAL Global з майже мільйоном підписників.

«Це дуже приємний досвід і відповідальна місія, адже про Україну все більше й більше говорять у світі не тільки через війну, а й через культурну складову нашої країни. Проєкт EQUAL від Spotify було запущено 2021 році у Міжнародний жіночий день, і він теж є способом боротьби за рівність наших прав, зокрема у музиці. І це важливо, адже музика може допомогти сформувати майбутнє. «Бути простим» – це дуже особлива для мене пісня. Я сподіваюсь, що ви почуєте її message, тому що це щастя – бути простим», – прокоментувала KOLA.
Прослухати плейлист EQUAL UKRAINE та звернення KOLA можна за посиланням.
Пост KOLA за посиланням.