Співачка ОЛІВІЯ випустила нову пісню «Єдині» до Дня Незалежності України! 

Співачка ОЛІВІЯ випустила нову пісню «Єдині» до Дня Незалежності України! 

22 серпня співачка ОЛІВІЯ випустила пісню «Єдині» та кліп. У пісні поєднані потужний вокал, соло дудука, сопілок та скрипки. 

Нова пісня «Єдині» — про натхнення та єдність українського народу. У пісні розкривається природа людської душі та віра в те, що Україна завжди залишиться вільною та сильною.

Ця рухлива, сповнена емоціями композиція розповідає про любов та вірність до рідної Батьківщини. Пісня «Єдині» змушує слухачів відчути дух національної гордості!  

Історія створення синглу: тиждень війни, українці під обстрілами… багато думок, емоцій… Так і прийшли слова приспіву пісні «Єдині». Але час ішов, життя привало й настрій змінювався! Звучання треку зросло та набрало сили, а текст наповнився відчуттям гордості! 

Кліп знятий у місті Чернігові!  Чернігів — місто-герой, північна фортеця України. Це мала Батьківщина Олівії, невичерпне джерело її творчості.

Над піснею працювали професійні музиканти, які створюють саунд для відомих співаків українського та зарубіжного шоу-бізнесу (аранжування та соло інструментів: Михайло Чудновський, мікс та мастерінг: Сергій Бравар). 

«Пісня «Єдині» про мою незламну віру в майбутню перемогу нашої України! Пісня підносить дух і надихає на подальші звершення»💙💛», – говорить ОЛІВІЯ.

ОЛІВІЯ — професійний музикант, випускниця Національної музичної академії України, співачка, композитор, автор текстів пісень. Проєкт ОЛІВІЯ  створено для підтримки українського народу та піднесення духу. За рік сольної кар’єри створила такі сингли: «Знаю», «Настане день», «Новорічна», «Ангели стали».