Співачка POLOSKOVA презентує свою першу відеороботу

Співачка POLOSKOVA презентує свою першу відеороботу

В цей непростий час дуже важко йти за своєю мрією та досягати нових цілей, проте ми, українці, не маємо здаватися та залишати свої бажання до кращих часів. Це і намагається довести професійна танцівниця, а тепер і співачка POLOSKOVA.

Дівчина народилася та мешкала у Миколаєві, була засновницею школи танців, учасником сотень конкурсів та володаркою десятків нагород. На жаль, в серпні 2022 року їй довелося покинути рідне місто. Не дозволяючи собі втратити надію на краще, POLOSKOVA, вирішила продовжити танцювати, а також втілити свою давню приховану мрію – співати. Отже, було записано першу пісню і співачка готова презентувати кліп.

Це неймовірно яскраве відео з дуже незвичними для сьогодення образами співачки. Приємний та легкий мотив пісні у поєднанні з досить відвертими рухами змусить глядача на декілька хвилин відволіктися та поринути у безтурботність. Знайдеться привід і для суперечок, адже на глядачів очікує доволі цікава інтеграція серед учасників балету. 

Співачка POLOSKOVA презентує свою першу відеороботу

Зйомки кліпу тривали декілька днів і, на жаль, не обійшлося без неприємностей – періодично вмикалася сирена, а подекуди й було чутно вибухи. Звісно, вся команда дотримувалася рекомендацій щодо безпеки і, перебуваючи в укритті, всі дійшли згоди, що вони роблять правильно – не можна здаватися, треба йти до своєї цілі! Навіть техніка не витримувала напруги, пов’язаної зі звуком вибухів і декілька разів переставала працювати в проміжки між повітряними тривогами. Але професіонали здолали всі перепони, хоча й процес затребував більше часу.

Співачка POLOSKOVA презентує свою першу відеороботу

Не обійшлося і без кумедних випадків – під час запальних танців у співачки, на радість чоловічої половини команди, впала верхня частина одягу і це дещо розрядило атмосферу.

«Так, було складно. Так, я довго вагалася. Але зараз я впевнена, що все роблю правильно. Не можна здаватися, адже від нас саме цього і чекають! Треба рішуче робити свою справу, незважаючи ні на що. Не потрібно перечікувати, потрібно жити сьогодні!», – говорить POLOSKOVA.