“Стіна” легендарного гурту “Димна Суміш” сьогодні звучить по-іншому

"Стіна" легендарного гурту "Димна Суміш" сьогодні звучить по-іншому

Фронтмен гурту “Димна Суміш” Саша Чемеров перевипустив трек “Стіна”. Цей сингл був записаний ще у 2001 році про токсичність стосунків між коханцями, між друзями, між системою та особистістю, однак сьогодні він набув зовсім інших сенсів. А його актуальність не те, що не втратилася, а набула ще більшої сили. Коли кожен з нас будує “стіну” між українцями та росіянами, між Києвом та москвою, між світлом і темрявою. 

“Щоб дещо мати треба робити своє,

Таких, як ти багато

Забула дещо?

Стінка на стінку

Стінка на стінку і знову стіна

Твій мед не допоможе – буде війна!”, –  

саме такі слова у пісні звучали ще у далекому 2001 році. 

Сьогодні ця пісня підсилює дух наших воїнів-захисників, адже Саша Чемеров регулярно виступає перед бійцями, дає концерти в деокупованих містах, зокрема в лікарнях та бомбосховищах

Також артист є музикантом та продюсером  “Культурного десанту”, який займається культурно-психологічним забезпеченням військових. Він підтримує українську культуру та відстоює її так само, як робив це ще 20 років тому. 

“Пісня “Стіна” була написана в час, коли українська мова в культурі знаходилася під чоботом російської пропаганди. На той момент, музика “Димної Суміші” не вписувалася в реалії та настрої країни, випереджаючи час на роки. Пісню не брали на радіо, стрімінгових платформ не існувало. Я відчував себе божевільним вісником бурі, якого ігнорує та не розуміє майже все племʼя”, – відверто ділиться Саша Чемеров. 

З кимось Саша Чемеров перетинався в бліндажах та окопах, полігонах та тренувальних центрах. А вже 11 листопада він зустрінеться очі в очі з кожним своїм прихильникам та заспіває наживо в Києві в Stereo Plaza, де зіграє давно відомі та рідні вам пісні. Серед яких “Біжи тікай”, що записана у дуеті з Христиною Соловій та “Любила” заспівана разом з гуртом “Бумбокс.