Так Шевченко ще не звучав: Tabakov презентував пісню на слова Кобзаря

Так Шевченко ще не звучав: Tabakov презентував пісню на слова Кобзаря

Відомий український співак, переможець телепроєктів “Шанс” і “Голос країниTabakov представляє пісню на слова Тараса Шевченка “Борітеся – поборете!”. 

На написання музики до знаменитих рядків Кобзаря Павла Табакова надихнуло уже легендарне декламування уривка із поеми Шевченка “Кавказ” Сергієм Нігояном, який одним із перших загинув на Майдані у 2014 році. 

“У дні пам’яті Героїв Небесної Сотні я вчергове натрапив в мережі на відео з рядками Тараса Шевченка, які декламував Сергій Нігоян, – і музика народилася практично миттєво, – розповідає співак. – Слова Кобзаря “Борітеся – поборете!” від 2014-го стали символом новітньої боротьби українського народу за волю своєї землі і за право бути українцями. Боротьби, яка триває уже понад 9 років…”

Пісню “Борітеся – поборете!” Tabakov присвячує усім українським воїнам.

“Борітеся – поборете, / Вам Бог помагає! / За вас правда, за вас слава / І воля святая!”, – потужні слова, закарбовані у свідомості кожного українця.  Ці рядки Тараса Шевченка у такі складні часи для нашої країни дні знову і знову набувають актуальності, – каже Табаков. – Читаю їх – й відчуваю, як думки просто горять на папері і залітають глибого у серце. Музичне трактування слів Кобзаря я побачив у поєднанні хорової, більш традиційної частини, з куплетами, наближеними до хіп-хопу. Найперше ця пісня – це послання нашим захисникам і захисницям, які найвищою ціною, ціною власного життя, роблять усе можливе задля перемоги України. Шана, вдячність і низький уклін”.