“ТАКСІ” – фіналісти шоу “Співають всі” презентували стильний кліп

“ТАКСІ” - фіналісти шоу “Співають всі” презентували стильний кліп

Яскравий український бенд 7TEEN’S з Івано-Франківська презентував стильну відеороботу на нашумівший в TikTok трек “Таксі”. Це романтична історія без романтичного кінця. Історія кохання з розбитим серцем, яку хоч раз в житті проживає кожен підліток.

Автором треку став учасник та головний бітмейкер бенду Саша Шевченко. Хлопець написав пісню, коли був в Італії, на відстані від рідного дому.

“Я скинув нашій команді приспів. Всі подумали, що це трек якогось виконавця, було смішно. Пізніше переслухали та вирішили, що пісня підходить до репертуару бенду, допрацювали його і зараз ви чуєте його таким, яким він є”, – згадує Сашко.

“ТАКСІ” - фіналісти шоу “Співають всі” презентували стильний кліп

Для кліпу спеціально розробили нові сценічні образи учасників бенду. Робота вийшла дуже яскравою та стильною, зроблена в сучасному стилі.

“Зараз ми все більше створюваємо та працюємо над авторським матеріалом. І це дуже круто, що ми розвиваємось і маємо змогу створювати якісний український контент. Попередню пісню прослухали більше 100 000 разів в Україні! Зараз, як ніколи, хочеться, щоб якомога більше української музики було в наших чартах, і щоб одного прекрасного дня ми повністю забули все російське”, – розповідають учасники бенду.