The Fakers презентували дебютний трек “Лелека” – відео

Не дивлячись на доволі потужній приспів, це відкрита та дуже щира композиція

The Fakers презентували дебютний трек "Лелека" - відео

The Fakers презентували дебютний трек "Лелека" - відео

“Лелека” – це дебютний трек гурту The Fakers написаний в перші дні війни.

Не дивлячись на доволі потужний приспів, це відкрита та дуже щира композиція. Вона точно передає відчуття пересічних Українців в перші дні війни. Страх, розпач, лють, але ще і віра та стопроцентна впевненість в нашій перемозі. Адже лелека це символ нового життя та надії. Але ще назва Українського безпілотника, який допомагає нищити ворога! – говорять The Fakers

Для обкладинки синглу “Лелека” не випадково обрано три кольори: білий, що зображує надію на світле майбутнє, чорний, що означає смерть та червоний, який передає жагу до боротьби за свободу, зображує кривавий бій за незалежність. Разом всі ці кольори викликають відповідні емоції у слухачів: енергійність, протест, гнів. У поєднанні з цим, потужний приспів заряджає драйвом та ентузіазмом.

Наразі “The Fakers”, як і більшість артистів жанру планують спрямувати свою діяльність у написання пісень саме патріотичного та антивоєнного характеру. Цей гурт є новим подихом для українського альтернативного року та несе у своїх композиціях надію в перемогу та дух боротьби проти загарбників.

Рок-гурт “The Fakers” утворився навесні 2021 року. Попри високу завантаженість, маючи невимовну жагу до музики, учасники колективу збиралися чотири рази на тиждень, вночі, у затишній маленькій студії на Подолі, готуючись представити свій матеріал слухачам. Тексти їх композицій експресивні, вони несуть в собі соціально-політичну тематику, розкривають актуальні питання, дають аудиторії підґрунтя для роздумів про життєві цінності. Вже за рік, гурт був готовий презентувати дебютний альбом, однак війна зламала ці плани. Пісні, частина яких були російською мовою, втратили свою актуальність. З’явилася потреба у патріотичній музиці, яка б підбадьорювала наших захисників та згуртовувала населення у спільній боротьбі проти ворога.