ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі. Хто вже залітає в тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги, цього тижня у нашій десятці:

⚡️ DOVI — На таран

Якщо серед юних молодих виконавців щиро співає про пережите — YAKTAK, то серед мужчин подоросліше — це однозначно DOVI. Віриш із першої до останньої ноти. І приспів з вайбом кальянного репа вдало потрапляє у запити потрібної аудиторії. DOVI з категорії тих артистів, за якими слідкуєш з надією, що все вдасться.

⚡️ KRYLATA — Каміння у кросах 

Співачка вдало, крок за кроком, напрацьовує репертуар та завойовує нову аудиторію. Хоч і нова пісня дещо програє інтернет-хіту співачки «Чекай мене у Києві», але все одно приємно вражає автобіографічною історією, яку Настя вдало вплела в пісню. Хороший приклад того, як треба доносити  та «продавати» власні пережиті емоції у своїй творчості. 

⚡️ відень спить — церкви горять (Оселедець)

Хороший кавер на пісню гурту, про який ви скоріше за все не чули, але маєте почути. Оселедець — це гурт, створений у 1985 році українцями в еміграції у Польщі. Бенд вирізнявся тим, що вони грали пост-панк з жіночим вокалом. І ось, на вулиці 2023, колектив, який окреслює свій жанр як гаражний рок, видає цей кавер. Послухати однозначно треба, хоча би для загального розвитку. Як-то кажуть, не поп-музикою єдиною. 

⚡️ Two Streets — Двоє у човні 

Філософська прем’єра в жанрі рок, поп-рок, яка уособлює життєвий шлях, пошук себе у цьому світі та навіть еміграцію. Цікаво, що пісня свого часу була першою написаною піснею в гурту, і створилася аж у 2015. Однак, чекала свого часу довгих вісім років. Як бачимо сеансів та актуальності не втратила. Все таки писати про вічне – вигідно. Хоч через 20 років випусти — все одно торкає. 

⚡️ Mardi — Віночок 

Цей бархатний приємний тембр однозначно має вам сподобатися. Таких голосів на сцені популярної музики мало, тому з цікавістю спостерігаємо за першими кроками співачки в кар’єрі. Пісня теж про вічне, тому буде актуальною завжди. Автор — Нікіта Кісельов, який здається скоро писатиме для всього шоу-бізнесу. Оце продуктивність у хлопця!

⚡️ LESAN — 100 причин 

Нарешті нова прем’єра від перспективного музиканта, який має всі шанси стати новими музичним героєм, як нині зараз модно казати «крашем». Музично робота стандартна — елементу трепу, трохи гітари, такий непоганий, але і передбачуваний мікс. Так само і з текстом, все здається занадто шаблонно. Хочеться чогось сильного та хітового, а це поки що схоже на самоповтор та небажання відходити від типових правил. Впевнені, що в LESAN ще є в столі не один крутий бенгер, а цю пісню краще залишити просто альбомною для кількості, для синглу хочеться чогось сильнішого. 

⚡️ Ya Svoya — МУЗА

Це нерафінована творчість. Так атмосферно, легко, вайбово. Хочеться казати ще і ще епітетів, бо це дуже красиво, трепетно і щиро. Вокал і гітара — чи треба щось іще? В цій композиції однозначно — ні. Ставимо лайк та на репіт. 

⚡️ DiKa — Зоря 

Одразу видно, коли людина справді робить творчість для себе, з душею та повною незалежністю від хайпу та трендів. Прониклива пісня, щире відео з дітьми, така кіношна картинка ідеальної родини. Можемо припустити, що в «Малесеньких долоньок» Ірини Федишин з’явилася пісня-конкурент. Запит на такий контент точно є. 

⚡️ ЕЛЛІС — Музика сфер 

Рубрика “Поверніть мені мій 2007”. Класичний рок нульових із філософським текстом, виразною подачею соліста та пасажами електрогітари в програші. Ну кайф, хіба ні? Усім ностальгуючим — must see, hear and add to play list.

⚡️ Практика – Студентами

Тут зійшлося все! І класна музика, з переходами, чіпкими хуками та динамікою впродовж пісні, не дає сумувати. І текст, який, на перший погляд, здається набором фраз, або ж і не здається, але вдруге однозначно бажання послухати виникає. Хоча б через те, щоб зрозуміти, чи є там сенс, чи ні. Це ж уже показник, правда?

🔊Слухайте ці та інші треки у нашій Spotify у добірці НУМО