ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної індустрії. Хтось вже залітає у тренди, хтось має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня у нашій десятці:

⚡️ Chekson — Ліфт  

Історія кохання з класним саундом та крутим відеокліпом, який радимо переглянути. Зараз мало хто навіть з топових артистів заморочується над сюжетними виднограями, а тут фрешмен видав повноцінну відеоісторію. Респект і за кліп, і за трек. 

⚡️ TUMAZAR & Кажанна — Плач 

Ексцентричний дует докрутили хуковий приспів з ТікТок та видали дует про токсичну парочку, які кайфують від хворих стосунків. Однозначно один з найпомітніших дуетів за останній час. Впевнені, що далі буде… Можливо, навіть і на НацВідборі) 

⚡️ VANDINA — ЛІКУЙ

Типову пісню про кохання цього тижня презентувала співачка VANDINA, яка перезапустила свою кар’єру. Свого часу співачка починала з російськомовних пісень, кліпи на які, на секундочку, знімала топова кліпмейкерка Катя Царик. На відміну від багатьох своїх колег співачка публічно перепросила за російську у піснях в минулому та відтепер презентуватиме україномовний репертуар.  

⚡️ VERLOKA x NICHKA — Поштарі 

«Душевна гітара та шалений брейкбіт» — розповідають про свою прем’єру артисти. Погоджуємося та дякуємо за трушність, яка відчувається. Однозначно така акласична лірика знайде свого слухача.

⚡️ ШУГАР & TORIЯ — Ромашки 

Справжня літня романтика… у тексті… у відео. Дещо нагадає дует “Порічка” від YAKTAK та KOLA, але у більш лайтовому варіанті. І, до речі, пісня анічим не поступається вищезгаданому хіту. Однозначний лайк прем’єрі. 

⚡️ Nataliia Shevchenko — ПТАХИ 

Цікаві вірші, приємний тембр та сильний сюжет у відео. Молода співачка Nataliia Shevchenko презентувала пісню, яку написала ще шість років тому. І нарешті робота дочекалася свого часу. Цікаво, що кліп знімали уночі на реальній швейній фабриці, а режисерка керувала процесом по FaceTime з Чикаго. Що з цього вийшло — можна переглянути на YouTube. 

⚡️ Гліб співає — Щастя любить тишу 

Легка пісенька про студентську закоханість. Дуже атмосферно, ніби сидите під гуртожитком і хтось взяв гітарку і наспівав чергову історію про життя. Для підняття настрою — дуже радимо.

⚡️ Ваня Гнатишин — Не можу

Хороший попрок від молодого виконавця, який має потенціал та приціл на хітовість. Хотілося б, щоб він не загубився серед тисячі початківців. 

⚡️ YAD Band — Продавець успіху 

Гурт вирішив заявити про себе провокацією та роз@обом інфоциган. Іронічний діс приправили кліпом в такому ж стилі та запустили у мережу. Вірусною робота не стала, але відгук у слухачів знайшла. Все ж таки, хто хоч колись в житті не мріяв про “успішних успіх” та не чув про “байку з корицею в каву” для підняття капіталу 🙂

⚡️ LOVERA BREAUX — Скрути мене 

З перших секунд пісні здається, що це співає Андрій Хливнюк. Тембральні фарби артиста сприймаються чимось рідним та знайомим. Хороша лірика у пісні та цікава форма додають ваги. Залітає до нашого плейлиста і вам радимо не проґавити новинку.