Трек про квінтесенцію шалених емоцій, які обпікають, як справжня пожежа

Трек про квінтесенцію шалених емоцій, які обпікають, як справжня пожежа

29 вересня співак AYEN випустив нову пісню “Пожежа” – це квінтесенція шалених емоцій, яка обпікають та захоплюють повністю. У новій пісні AYEN продовжує експериментувати із стилями. Як і попередній трек, “Пожежа” поєднує у собі чуттєвий вокал та ліричну складову, у які неочікувано вплітаються мотиви у стилі “Бумбокс” та “5’nizza”. Це робить звучання свіжим та новаторським та водночас підкреслює оригінальний стиль співака.

Автором музики, як і раніше, виступив сам AYEN, а автором проникливого тексту став Едуард Гилун. Аранжуванням нової роботи займався Михайло Мелкумян.

Свій творчий шлях Віктор розпочав ще у шкільному хорі. Також хлопець відвідував музичну школу, проте обставини змусили на деякий час відмовитись від мрії. Проте робота офіціантом, менеджером та працівником складу стала гарним досвідом та змотивувала не здаватись та завжди рухатись вперед.

З початком повномасштабної війни Віктор вирішив: зараз або ніколи. Взявши псевдонім AYEN, співак почав виконувати пісні, які поєднували у собі чуттєві тексти та мікс музичних стилів. За цей час виконавець випустив декілька ліричних композицій, кліп на трек “Пробач”, створений спільно із  польською студією Timmy Studio. Співпрацював із Михайлом Мелкумяном, відомим роботою із MamaRika та Kola, а також Андрієм Ігнатченко, який співпрацював із гуртом Kazka та Віталієм Козловським.