“Три Моряки” — захоплююча історія від MU2MOON

“Ти не плач” — новий трек від MU2MOON

“Ти не плач” — новий трек від MU2MOON

Попри постійні бомбардування Одеси та те, що один з учасників гурту був мобілізований у Повітряні сили ЗСУ, одеський гурт MU2MOON продовжує активно створювати нову музику. Сьогодні світ побачив їх трек “Три моряки”.


На створення пісні “Три моряки” гурт MU2MOON надихнула історія дідуся двох музикантів гурту — барабанщика Гліба Мараховського та гітариста Ігора Макарова, які є двоюрідними братами.

Усі учасники гурту — одесити, тож не дивно, що у кожного з нас є родичі-моряки — у кого дід, у кого прадід, у кого тесть, але історія дідуся Гліба і Ігора — сама крута. Він був справжнім моряком — бунтарним і непокірним. До бабусі сватався дуже наполегливо, навіть спочатку збрехав їй, що у нього є сім’я і діти, щоб вона втратила пильність і підпустила його ближче. В результаті вони одружились. Моряки — це сміливі люди, для яких вся земля, а особливо море — їх великий дім. Нам здається, у цій пісні ми змогли передати їх настрій та їх відношення до життя.

В основу трека покладена бретонська народна пісня Tri Martolod. Українську версію тексту створили вокаліст В’ячеслав Пітак та бас-гітарист Артем Ясніцький.

У нас зараз мовби відкрилось друге дихання, — коментує гурт. — Пишемо трек за треком, буває і таке, що хтось із нас прокидається вночі і починає просто бомбити робочий чат своїми ідеями. Третій місяць війни продемонстрував нам, яке крихке життя, як воно може обірватись у будь-який момент. Так що хочеться залишити після себе як можна більше творчого спадку.

Актуальний склад MU2MOON: бас-гітара – Артем Ясніцький, вокал – В’ячеслав Пітак, ударні – Гліб Мараховський, гітара – Ігор Макаров.