Цієї осені в Палаці «Україна» на сцені TEATROOM прем’єра музичних вистав проєкту «МОЯ УКРАЇНА»

Цієї осені в Палаці «Україна» на сцені TEATROOM прем’єра музичних вистав проєкту «МОЯ УКРАЇНА»

З 1 жовтня у камерному залі TEATROOM Палацу «Україна» розпочинається прем’єрний показ серії музичних вистав, які присвячені історичній та культурній спадщині нашої країни! Впродовж жовтня та листопада 2023 року глядачі матимуть можливість відвідати перші три вистави з цього циклу, на яких знайомі з дитинства народні пісні та хіти кращих українських авторів різних часів будуть представлені в новому унікальному аранжуванні. Улюблені артисти України у супроводі спеціально створеного музичного бенду представлять ці твори у неперевершеному живому виконанні.

В цьому сезоні будуть презентовані три музичні вистави: 

«Мій Київ»  концерт, присвячений пісням, що були написані та стали популярні у столиці у 60-80-х роках; 

«Моє коріння» – вистава з  улюбленими народними піснями;

«Моя єврейська душа»  – вечір єврейської музики. 

Кожен вечір – це спеціально створена вистава зі своєю історією, піснями, драматургією. 

Головним режисером проєкту стала Катя Царик, знана на всю країну постановками знакових культурних подій, у тому числі грандіозного концерту, присвяченого 30-річчю Незалежності України, а також відома роботою над музичними фільмами та кліпами зірок. 

Оригінальне аранжування всіх пісень створив талановитий композитор та саундпродюсер Дмитро Саратський, який упродовж 15 років пише музику для різноманітних шоу та проєктів в Україні та світі, у тому числі саме він став автором легендарної мелодії, яка була написана для параду з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України! Також Дмитро вже 3 роки є музичним продюсером церемонії нагородження найвищою Президентською відзнакою  «Національна Легенда України».

Популярні артисти здивують глядача новими образами! Найяскравіша зірка української сцени Оля Полякова виступить у моновиставі «Моє коріння» – вечорі української ДНК. Співачка з’явиться перед глядачем у більш драматичному і відкритому образі.

На відстані витягнутої руки ми побачимо трансформацію жінки: від молодої дівчини до зрілої та сильної особистості, що ототожнює образ України. 

Це вистава, присвячена народній пісні. На глядача чекає ефект музичної подорожі різними куточками й регіонами України та цікаві факти й традиції нашого народу!  

За словами Каті Царик сьогодні, у період повномасштабного нападу, коли наші воїни героїчно б’ються за свою землю, ми маємо повертатися до свого коріння, ставити собі питання: «ХТО МИ Є?» і «ЩО Є УКРАЇНА?», ми маємо знаходити всі відповіді на свої запитання та розповідати про це нашим дітям!  Цей вечір – прекрасна можливість нагадати собі про свою історію! 

Сюрпризом для глядачів стане вечір-відкриття під назвою «Моя єврейська душа», головні зірки – талановитий і харизматичний співак Володимир Дантес та The Alibi Sisters – чарівні і запальніАнна та Ангеліна Завальські – співатимуть відомі всім єврейські хіти, які вже стали легендарними. Через неймовірну музику глядачі побачать нерозривний звʼязок єврейської та української культур. 

Дмитро Саратський:

«Глибоко вивчаючи українську музичну культуру, ми давно зрозуміли, що ця багатонаціональна і напрочуд різноманітна традиція включає не лише суто українські елементи. Музичні традиції клезмерів з’являлися на території сучасної України. З наших міст, містечок та сіл вийшло безліч видатних музикантів. 

А у рідному для нас Києві колись жив тато Міни та Клари Бейгельман – більш відомих як дует The Barry Sisters. У єврейських піснях ми чуємо особливий ностальгічний магнетизм. Виконуючи сьогодні такі пісні, як «Bublitchki», «Vi iz dos Gesele», «Bеi Mir Bistu Shein» та інші відомі хіти, ми ніби відроджуємо назавжди втрачену традицію і повертаємо цю музику додому: у Бердичів, Монастирище, Умань, до Києва. І, поринаючи в історію життя євреїв в Україні, ми по-новому відкриваємо для себе та для світу нашу країну».

І ще одним знаковим вечором стане музична вистава – зізнання в коханні рідному місту під назвою «Мій Київ». Головні герої – молоді, сучасні, креативні Дмитро Каднай та Пилип Коляденко – гурт KADNAY, а також солістки «Жіночого кварталу» – неймовірні співачки Віра Кекелія, Лалі Ергемлідзе, Марта Адамчук та ЕлінаМбані. Це вечір про пісні, написані у Києві та про Київ у далеких 60-80-х роках, на яких виросло не одне покоління українців: «Як тебе не любити, Києве мій?» «Черемшина», «Два кольори» та інші. За режисерським задумом у концерті глядачі почують проникливі монологи  спогади та сповідь самого Києва про ті часи. 

Сюжет кожного вечора – це окрема історія різного періоду розвитку нашої країни, підкріплена чуттєвими постановками, музикою та монологами артистів. Це справжня культурна подія, на яку зможуть неодноразово  прийти глядачі упродовж двох місяців та отримати справжнє натхнення. 

Не забувайте про своє коріння, приходьте та пориньте у світ нашої культури та мистецтва разом з проєктом «МОЯ Україна»