Учасниця дуету TOBIZDA – Невгамовна Монро – ховає обличчя під маскою! Що сталось?

TOBIZDA Монро В пику від Монро Україна

TOBIZDA Монро В пику від Монро Україна

Солістка дуету TOBIZDA, телеведуча та блогерка Невгамовна Монро вирішила провести експеримент і планує прожити цілий тиждень в дизайнерській масці.

TOBIZDA Монро В пику від Монро Україна

Півтора роки в світі триває пандемія, і за цей час ми звикли носити маски, але не це стало причиною вчинку Монро.

Артистка усі 7 днів планує з’являтися на публіці і в своїх соціальних мережах виключно в цій масці, що закликає оточення побачити себе справжніми:

“Цілий тиждень я вирішила не знімати з себе дзеркальну маску. Я буду в ній всюди від публічних заходів до інстасторіз. Сподіваюся, що за цей тиждень всі люди, які будуть дивитися мені в обличчя, зможуть побачити справжніх себе, а не те, чого від них постійно очікує суспільство, близькі та друзі. “- каже Монро

Чи вдасться Монро своїм соціальним експериментом показати людям, які вони насправді?

Підтримати співачку можна в інстаграм, –  одягнувши таку ж маску, як у неї, тільки віртуальну: щоб закликати близьких і знайомих бути собою й більше не відповідати запитам суспільства: не приховувати свій внутрішній стиль і носити те, що робить тебе тобою; не імітувати здоровий спосіб життя просто тому, що це модно; не вигорати на роботі, щоб купити непотрібну річ, яку так популяризують блогери; не залишатися токсичних відносинах, через страх залишитися одному; не звинувачувати себе за бажання прокрастинувати, поки оточення в сторіз досягають успіху.

Нагадаємо, днями артистка заспівала у дуеті TOBIZDA дуже провокаційний трек “Я хочу ТрамПамПа”