“Україна переможе”: Роман Скорпіон презентує новий трек та вирушає у благодійний тур

"Україна переможе": Роман Скорпіон презентує новий трек та вирушає у благодійний тур

Співак Роман Скорпіон випустив танцювальну версію пророчої пісні “Україна переможе”. Це ремікс від резидента DJ FM – Євгена Дудінского.

Завдяки новому dance-house аранжуванню трек набуває яскравішого та енергійнішого звучання. У свою чергу пісня-афірмація про силу та непереможність українського народу стає емоційнішою. Роман Скорпіон пропонує слухачам танцювальні ритми, змінений швидкий темп треку, мажорність аранжування та нове прочитання хіта “Україна переможе”. 

Крім того, співак виступає зі своїм меседжем “Україна переможе” на серії благодійних концертів, з метою допомоги ЗСУ та підтримки українського народу. Благодійні концерти триватимуть до кінця війни.

Відвідувачі виступів почують найвідоміші хіти співака, такі як “З мільйонів одна”, “Україно моя”,”Поцілую”, “Закохався”, “Я нікому тебе не віддам”. Також лунатимуть й інші треки, які підкорили чарти радіостанцій та серця мільйонів слухачів.Роман Скорпіон – артист, який в своїй музиці надає перевагу насамперед взаємодії з живою аудиторією та концертним виступам. У своїх композиціях він втілює ідеї про непереможність та сильний дух українського народу, який завдяки вірі й насназі здатний здійснювати неможливе. Відверті емоції, нестандартні інтерпретації знайомих хітів, неповторні враження – це те, що Роман Скорпіон дарує своїм шанувальникам на кожному своєму концерті, в кожному місті та країні, де він виступає.