Українську співачку Vic Tory з Маріуполя підписав лейбл створений в минулому директором студії MIЗKI

Українську співачку Vic Tory з Маріуполя підписав лейбл створений в минулому директором студії MIЗKI

5 жовтня юна співачка Vic Tory випустила свій третій сингл «Чорним по білому» вже у якості артиста музичного лейблу Unlock Music та презентувала його на радіостанціях України. Віку в Instagram помітив Володимир Кагарлик, що створював топ хіти для відомих артистів України та співпрацював з відомими артистами міжнародного ешалону. Саме йому вона розповіла відверту історію та попросила написати пісню.

«Чорним по білому» це трек-спогад та одкровення співачки, що пережила втрату коханого через місяць після повномасштабного вторгнення, 24 лютого він добровільно пішов захищати Україну та загинув, про це співачка дізналася з повідомлення у їхньому чаті переписки, коли зізналася йому у коханні. Тікаючи з рідного Маріуполя Віка не знала, що більше ніколи його не побачить і залишаться на згадку лише подаровані білі лілії.

Одночасно з піснею співачка представить загалу свій перший відеокліп, ніжну історію теплих спогадів та чистого кохання. Співачку активно підтримують артисти та преса, кліп набирає перегляди у YouTube та TikTok.

Зі слів співачки:

«Сьогодні мене лікує творчість. У пісні «Чорним по білому» є мій особистий біль від втрати і теплі спогади про людину, яку я дуже кохаю. У любові немає минулого часу!».