Український артист випустив трек про необхідність бути собою

Український артист випустив трек про необхідність бути собою

У своїй творчості BORYSOFSKY продовжує піднімати важливі соціальні теми. Його нова пісня “Часу Немає” — про те, як важливо не порівнювати себе з іншими та чути свій внутрішній голос.

BORYSOFSKY — сольний проєкт Дениса Борисовського, айті підприємця, який пішов у музику та кінематограф. На його рахунку фіти з Green Grey та The Вйо, скандальний трек “Sex” та пісня про залежність від Tinder “Хочу кохати”. Артист постійно експериментує з жанрами музики і свій стиль називає метамодерний футуризм.

Усю музику BORYSOFSKY пише сам. Трек “Часу Немає” був створений, коли у артиста була творча криза і він буквально змушував себе щось писати, слухав інших виконавців, порівнював себе з ними і задавав собі питання: “Чому я не такий талановитий, як вони?”.

— Але в якийсь момент я зрозумів, що час не такий важливий, як нам іноді здається. Не треба нікуди спішити, бігти, гнатись за міфічними ідеалами. Якщо ти творча людина — точно не треба обмежувати себе часовими рамками. Творчість — це не марафон на швидкість, вона має має йти від любові. Головне — не переставати мріяти і робити те, що вам подобається. Коли я це усвідомив, написав пісню буквально за півгодини, хоча до того намагався створити новий трек декілька тижнів, але у мене вперто не виходило.

Кліп знімали в бібліотеці в Рівному. Також у кліпі застосований штучний інтелект.

— Раніше я ускладнював кліпи сюжетом та сценаріями, створював такий собі невеличкий фільм. Зараз я розділяю: знімаю кіно окремо, а кліпи окремо, — коментує артист. — Я дуже задоволений експериментом із ШІ, тому що на одній локації ми змогли створити яскраве відео, яке розкриває декілька іпостасей головного героя.

В кліпі зявляються картини українських художників. За словами самого артиста, це має донести до глядачів ідею, що наше життя — це і є мистецтво. Кожен з нас — унікальний, він вже є витвором мистецтва і головне тут — залишатись самим собою.