Український гурт ORIONIX презентує новий сингл “Світло”

Український гурт ORIONIX презентує новий сингл "Світло"

Поштовхом і натхненням для написання треку “Світло” гурту ORIONIX став блекаут і відключення світла, що спіткали Україну минулої зими. 

“Світло” – це пісня про неймовірне тепло і сяйво сердець українців, що рятує в найтемніші часи. На жаль, зараз через постійні трагедії наші думки сповнені люті, але справжнє світло добра і єдності, що живе в душі, відрізняє нас від ворога“, -розповідає лідерка гурту, а також, авторка пісні Анастасія Ren.

Разом з аудіо треком ORIONIX відзняли mood-videо. Зйомки проходили в одній з найбільших студій звукозапису України Louder Hub, яка окрім студії, має функцію хаба для творчих ідей. Режисером, за традицією, виступила Анастасія. У новому відео вона з’являється у трьох образах, що стилізувала власноруч. 

“Ця пісня не буквально прив’язана до конкретних подій. В кожного в житті бувають темні часи або коли здається, що життя проходить повз тебе і розум не витримує. Опинившись в такому стані, я відчула підтримку людей, що мене оточували в той момент. Я побачила їх світло і відчула тепло. Об’єднані спільними думками, у пунктах незламності, ми подолали одні з найтемніших часів свого життя. Ми освітили шлях собі і іншим“, – ділиться Анастасія.

“Була поставлена задача зробити лайтовий добрий трек із Synthwave настроєм, тому пошук потрібного звуку зайняв деякий час. Окрім того – ми розробили радіо-версію пісні, щоб її почули якомога більше людей“, – коментує Сергій Neiro, що є саундпродюсером і гітаристом гурту.

Талановите поєднання музичних елементів, танцювального біту, ніжного вокалу та лірики роблять пісню обов’язковою для прослуховування. 

ORIONIX нині працюють над оркестровою версією одного з виданих треків, а також, вирушають у перший всеукраїнський благодійний тур у липні цього року. 

ORIONIX – український рок-гурт, що дуже полюбляє музичні експерименти і сюрпризи для своїх слухачів. Випустивши у березні цього року енергійну, важку і емоційну пісню “Новий рай”, що присвячені війні в Україні, музиканти нині презентують зовсім протилежний за настроєм і стилем трек “Світло”.