Український шансон про тюльпани: VOLKANOV презентує новий трек

Український шансон про тюльпани: VOLKANOV презентує новий трек

Молодий  український хітмейкер VOLKANOV сьогодні представляє нову музичну премʼєру «Тюльпани». 

«Любов, квіти і почуття! Це все що нам треба! Білі тюльпани  – це справжній символ весни,  чистої і безтурботної любові!», –  про це і співає в своєму новому релізі VOLKANOV. 

Як зазначається, Діма Волканов розпочав свій творчий шлях з телешоу X-Factor (9 сезон). Там, хлопець потрапив в команду до Андрія Данилка, який й розгледів великий потенціал та талант хлопця. Після завершення шоу, Діма в статусі супер-фіналіста отримав запрошення працювати в колективі Вєрки Сердючки. 

Справжня популярність VOLKANOVA прийшла у 2023 році, де він показує себе в досить незвичному жанрі для молоді – шансон. За словами співака, він з дитинства обожнював цей жанр. Змалечку співав шансон на місцевих весіллях, де його дідусь був музикантом. І ця звичка лишилася. 

«У цьому жанрі почуваю себе вільно і щиро, не роблю це навмисно, а так пишу, бо так відчуваю! Не бачу нічого поганого в музиці, яка торкається слухача», – відмічає Дмитро.

Нагадаємо, раніше представниця українського шансону та дарк-фольку, співачка Геля Зозуля презентувала новий сингл “Рута”.