Uliana Royce представила танцювальне відео на пісню Jump

Uliana Royce представила танцювальне відео на пісню Jump

Uliana Royce представила танцювальне відео на пісню Jump

Співачка і блогер Uliana Royce представила dance performance відео на пісню Jump. Відео стало третім, завершальним, з серії dance відео, знятих на даху новобудови.

«Ця новобудова для мене символізує Олімп, де я вибудовую нову історію – свою історію, захоплюючу і цікаву, як артист українського шоу-бізнесу. Такого формату dance performance відео я ще не бачила в Україні. Мені хотілося показати багатогранність мене, як артиста. Це були дійсно складні зйомки. У першу чергу тому, що вони проходили у нічний час. Дівчата з мого балету буквально замерзали через легкі костюми, але це не завадило їм викластися на повну. Я сподіваюся, що шанувальникам сподобається фінальна робота», – каже Uliana Royce.

Режисером відео став Олексій Бондар, а хореографом – Дмитро Присташ. Автор слів і музики – співак Артем Пивоваров.

«Пам’ятаю, прийшла до Артема Півоварова на студію з чудовим настроєм, ну знаєте,  коли в тебе вселяється п’ятирічна дитина, і ти починаєш творити і витворяти, дуріти і приколюватися. Трек був нами написаний саме під такий настрій, у стані радості і драйву. Він вийшов дуже динамічним і точно передав наш легкий і позитивний настрій. Послухайте, це реально таблетка, яка зарядить вас енергією на цілий день!» – каже співачка.

До слова, співачка і блогер Uliana Royce не звикла відпочивати. Разом зі своєю командою вона екранізувала EP «Мои правила» у вигляді dance performance, знятого на даху новобудови, який складається з шести різних постановок. Серію dance performance відео відкриває My Love. Раніше артистка також представила відео на треки Sayounara і «Мои правила». Всі ці пісні шанувальники зможуть почути на першому сольному концерті Uliana Royce, який відбудеться вже 22 жовтня в Atlas.