Улюблену гітару від бабусі Міша Крупін віддав за 140 тисяч гривень, аби купити пікап для ЗСУ

Улюблену гітару від бабусі Міша Крупін віддав за 140 тисяч гривень, аби купити пікап для ЗСУ

31 березня, Міша Крупін та гурт “Корупція” дали концерт у Києві, на якому провели особливий благодійний аукціон і зібрали 140 тисяч гривень для допомоги українським захисникам. 

Концерт відбувся у Boho Yosai. Зібралися ті, хто по-справжньому люблять творчість Міші Крупіна.  

У межах виступу відбувся благодійний аукціон, на якому Міша презентував свій лот — свою найдорожчу гітару, яку на 40-річчя подарувала його бабуся Циля Ісаківна. 

Я мріяв про цю гітару, адже вона дуже легка, тож бабуся Циля, яка, власне, ще з дитинства найбільше підтримувала всі мої музичні починання, на 40-річчя здійснила цю мрію – подарувала мені цю крутющу гітару. Ця гітара, до речі, зі мною об’їздила всю Україну! Саме на ній я грав під час свого найпершого великого туру. Але наскільки б дорогою вона не була для мене, я без роздумів віддав її на благодійний аукціон. Адже насправді гітари зараз — це просто ніщо в порівнянні з життям наших хлопців“, — ділиться Міша Крупін.

140 тисяч гривень, які вдалося зібрати на аукціоні, Міша Крупін перерахує на придбання пікапу для захисників, які зараз воюють на запорізькому напрямку.

А після Перемоги, сподівається, що зможе викупити свою гітару назад.