KHAYAT змінив стиль через душевні негаразди

«Ultra»: KHAYAT презентує поп-альбом, розриваючи власні шаблони

«Ultra»: KHAYAT презентує поп-альбом, розриваючи власні шаблони

Сьогодні український виконавець KHAYAT презентує EP «Ultra», який сам називає своєю «душевною пробоїною». За словами артиста, кардинальні зміни у творчості викликанні його особистісним ростом і бажанням писати про те, що він особисто проживає кожного дня, а не про абстрактні фольклорні історії.

Назва «Ultra» несе більш підсилючий, префіксальний характер і трактується як «особливий», «поза межами», «надприродний».

«Це альбом чистих, оголених емоцій, спогадів, трушних людських взаємин та їх побічних ефектів. Найкращого і найгіршого, що люди можуть залишити одне одному. Але саме ці дрібниці і фарбують життя у кольори та роблять кожного з нас особливим. Я щасливий від того, що дозволив собі розірвати власні шаблони та написати цю музику, бо на стільки хвилюючого творчого піднесення я ще не відчував ніколи», – зізнається артист.

До EP увійшли 5 треків – «Ultra», «Крок», «Небосвод», «Темно» та «Между нами».

Саунд-продюсером альбому виступив прогресивний український музикант Михайло Гайдай.

«Це смілива робота, сміливого артиста. Однією з найважливіших задач було зберегти наповнення та сутність KHAYAT, трансформувавши її у комерційний саунд. Гіпнотичні нео-поп біти, східні мотиви дудука і дарбуки в комбінації з хаусовим басом та унікальним вокалом – дійсно горюча суміш», – розповів музикант.

Ідеологом та творцем візуальної складової альбому став талановитий український графічний дизайнер SAVKA, відомий співпрацею з топовими представниками музичної індустрії.

«З кожним своїм кроком KHAYAT трансформується і це не може не надихати. Ми створили світ «Ultra» на межі реальності та ілюзії, світ комфорту душі, особливе символічне місце гармонії та сили», – повідомив дизайнер.

Єдине посилання на стрімінги тут

KHAYAT – український музикант та виконавець. Фіналіст «Національного відбору на Євробачення 2020», номінант «YUNA – 2021» у категорії «Кращий виконавець», лауреат премії «Українська пісня року – 2020».