В США зняли фільм про Джамалу та війну в Україні

В США зняли фільм про Джамалу та війну в Україні

“Голос Америки” створив документальний фільм про співачку Джамалу та війну в Україні. Фільм починається з того, що за допомогою ексклюзивних кадрів із телефону Джамали демонструє події, які відбувалися у перші години повномасштабного вторгнення росії в Україну.

”24 лютого 2022 року – це старт того, що є моєю боротьбою”, —  каже співачка. 

Журналісти ніби спостерігають за Джамалою протягом всього документального кіно, фільмуючи всі події та наслідки війни в Україні, яка триває вже два роки. 

”Це документальне кіно за ініціативою Голосу Америки не про мене, воно про нас, про кожного з нас. У кожному кадрі цього фільму те, що переживають українці вже два роки. Тут, про історію з початку повномасштабного вторгнення росією, про ці два роки втрат, болю, страждань, очікувань та невизначеності. Але водночас, цей фільм – про нашу відчайдушну боротьбу за свою свободу. Кожен з нас, на своєму місці, намагається робити все залежне, щоб пришвидшити нашу перемогу. Донатимо, збираємо кошти, волонтеримо, рятуємо, відбудовуємо, захищаємо… і ми обов’язково переможемо!” — говорить про фільм Джамала.

У фільмі можна побачити і зняті безпосередньо журналістами американської служби відео в Україні у таких містах, як Буча, Ірпінь та Київ. Також, журналісти вирушають зі співачкою за кордон, де вона виступає на світових майданчиках, таких як Євробачення у Ліверпулі,  у Нью-Йорку на GLobal citizens, Kennedy Center honors у Вашингтоні та інших, а також збирає кошти на допомогу Україні та розповідає світові про свою Батьківщину.

На думку співачки, ця стрічка може стати на один рівень з іншими документальними стрічками про війну, зокрема “20 днів у Маріуполі” та “Довга доба”.

“Коштовність цього фільму у тому, що це не художнє кіно про мене, а вони [журналісти “Голосу Америки”] дійсно постійно спостерігали. Я не згадаю навіть, коли там були камери. Це дійсно спостереження за мною під час активних дій допомоги”, — додає Джамала.

Нагадаємо, раніше “Антитіла” відіграли майже тригодинний сольник у заповненому  Київському Палаці Спорту.