Великий волонтерський захід від ансамблю «ВЕСЕЛИНА»

Великий волонтерський захід від ансамблю «ВЕСЕЛИНА»

Кожного року учні ансамблю «ВЕСЕЛИНА» під керівництвом Людмили Дорожкіної беруть активну участь у новорічних заходах на різних концертних майданчиках рідного міста

Великий волонтерський захід від ансамблю «ВЕСЕЛИНА»

22.12.23 року неймовірна «ВЕСЕЛИНА» провела великий волонтерський захід для діток військовослужбовців, батьки яких боронять нашу неньку Україну. В цей день ансамбль відпрацював  три концерти і виклався на повну силу! 

Діти і батьки були в захваті від їх професійного виконання і проведення свята, зал стоячи аплодував, даруючи свою вдячність юним артистам. Всі учні були нагороджені грамотами від міністерства оборони! Для ансамблю та їх керівника це найвища нагорода.

Хоч учасники ансамблю ще юні за віком, є й зовсім маленькі, а все ж ансамбль «ВЕСЕЛИНА»  вже має своїх палких прихильників. Їх радо запрошують як до виступів, так і колядувати.  

Великий волонтерський захід від ансамблю «ВЕСЕЛИНА»

24.12.2023 року у виконанні маленьких артистів прозвучали колядки в містах Буча та Київ у відпочинкових комплексах. Діти отримали масу задоволення від того, що колядки співали разом з дорослими. Знаково, що в таких важких умовах воєнного сьогодення українці незламні, і цінують українську культуру! Ми з честю і великим задоволенням доносимо нашу українську пісню і народну творчість в душі наших людей!

“Пишаємося учнями та дякуємо батькам за невтомну працю і любов до нашої української пісні і до нашої неньки України. Слава Україні! Слава збройним силам України! Ви круті! Ви найкращі!”