Від митця Yura Zvonar, який змальовує життя за допомогою музики, новий філософсько-романтичний альбом «З Тобою»

Від митця Yura Zvonar, який змальовує життя за допомогою музики, новий філософсько-романтичний альбом «З Тобою»

Український артист, музикант і композитор Yura Zvonar презентує свій другий альбом «З Тобою», який  виражає  глибокі філософські думки про взаємовідносини між людьми. Цей альбом надихає  на роздуми про життя, кохання та глибокий зміст буття. Ми всі зараз переживаємо не найкращі часи свого життя. Приходять моменти, коли хочеться все кинути і опустити руки, тому в цей час поруч «З Тобою» Yura Zvonar готовий підтримувати й бути завжди поруч.

 Усі пісні в альбомі пронизані теплими почуттями та думками про цінність життя. Альбом створювався не відразу.

«Упродовж нелегких трьох років ми писали, змінювали та доповнювали з командою цей альбом. Тому кожне слово в пісні, кожна фраза пережиті особисто мною», — говорить артист. 

Також Yura Zvonar є автором дебютного альбому «1000 літ». Артист вже презентував велику кількість треків,  що звучали на радіостанціях України. Наприклад, сингли «Оля», «Лети», «Для любові», «Брате» та багато інших. Крім того є  автором проекту аудіопортрет «Малювання людини музикою». 

Yura Zvonar створив офiцiйний саундрек до фільму “Батько”, а також брав участь у роботі над художнім фільмом “Вірити” в ролі композитора та саунд-дизайнера.

Артист створив саундтрек, з пісні на слова воїна Фелікса Куртаніча, що були  написані  в окопі на Донеччині, тим самим увіковічнив пам’ять про аеророзвідника та відомого оператора дрону в документальному фільмі “Фелікс, лис подільський”

Крім того, артист активно співпрацював з Національним оркестром народних інструментів (НАОНІ), а також працював над створенням музичного мюзиклу «Майська ніч», над постановкою театральних вистав «Ревізор», «Історії кохання для дорослих», «Дівич-вечір» та інші. 

Yura Zvonar і надалі планує популяризувати українську музику. «Ми з командою не зупиняємося: вже є готовий план випуску синглів та двох альбомів впродовж наступного року», — наголошує артист.