“Відчувай” разом з Arthur Dennys

"Відчувай" разом з Arthur Dennys

Пісня “ВідчувайArthur Dennys про рефлексію щодо відносин, які вже завершилися, і в яких ти пережив найсильніші емоції в житті — як позитивні, так і навпаки. Коли розумієш, що разом вам не бути, але людина все ще залишається для тебе близькою

“Для мене було важливо зробити свою першу україномовну пісню з артистом, якого я сам слухаю та рекомендую друзям. Кращого варіанта, ніж Tolo4nyi, я навіть і уявити не міг. Це мій улюблений голос, що співає українською”, – коментує колаборацію з Tolo4nyi артист Arthur Dennys.

“Хоча сама пісня створювалася декілька місяців, процес запису відбувався дуже швидко та легко, – говорить артист. – Все тому, що підхід Жені — робити так, як відчуваєш саме в мить створення чогось нового. В такому випадку емоція, закладена у творчості, залишається справжньою. В планах інші колаборації із українськими артистами, які готові експериментувати зі своїм звуком. Моє найбільше задоволення в творчості — робити так, щоб вже звичний вам артист поставав у зовсім новому образі, який до цього ви не могли навіть уявити”.

Сам Tolo4nyi додає:

“Для мене стало дуже приємною несподіванкою така колаборація. Артур створив дуже стильну і легку пісню яка одразу зупинилася надовго в моїй голові. Він створив слова і музику і вже знав як саме треба заспівати тож я був кльовим інструментом в його розпорядженні. Взагалі то це перша колаборація. Раніше я дуже обережно до цього ставився, адже для мене це більше про творчий зв’язок, ніж бажання скрещувати аудиторії задля популяризації себе або того з ким фітуєш. Напевно що цей бар’єр пройдений і тепер я більше відкритий для таких екперементів”.