Відмовила всім! Тіна Кароль дала ексклюзив музичному блогеру.

Ваня Расел (музичний блогер) на своєму YouTube-каналі опублікував приголомшливе інтерв’ю. Гостя – Тіна Кароль. Основна тема – скандал з Олею Поляковою.

Все 15-хвилинне інтерв’ю відчувається, що співачка намагається бути максимально щирою та “своєю”. Але образа (як би добре Тіна її не приховувала) відчувається аж через екран.

Окрім скандалу з Поляковою та “розвіюванню” міфу про його спланованість, Кароль розповіла про англомовні пісні, цьогорічний закритий Відбір та національний конкурс для молодих noname артистів до Дня Незалежності.

Декілька цікавих цитат з відео:

“Можна було б зупинитися. Наче все є […] сформований образ, статус, все глобально для цієї країни. Але я вирішила іти далі.” (про зміну музичного стилю)
“Це пісня рекламної кампанії “УкрЗолото” і вона ніяким чином не торкається мого теперішнього шляху” (про пісню “Вабити”)
“Це сором! […] Показати таке – це пробити дно!” (про монтаж скандального випуску шоу “Маска”)
“Чого я маю виставляти собі двох курок до Instagram?” (про нову пісню Luca Dayz & Legendary Marquest Phenomenal, у записі якої співачка брала участь)
“Я торгуюся” (про причини не виходу англомовного альбому)
“Я хочу у наш чорнозем засіяти нові імена. […] Я хочу записати альбом до Дня незалежності з українськими молодими noname артистами” (про новий альбом та проєкт підтримки співаків, що починають кар’єру)