«Все навколо нас, то є Любов», — Tetyana TV про музику, захоплення парфумерією та амбіції щодо майбутнього 

«Все навколо нас, то є Любов», — Tetyana TV про музику, захоплення парфумерією та амбіції щодо майбутнього 

Жінка, яка встигає усе, хоча й сама не розуміє як їй це вдається. Заінтригували? Знайомимося сьогодні з виконавицею Tetyana TV

Тетяно, наскільки я знаю, то ви співаєте пісні виключно свого авторства. Де черпаєте натхнення на нові тексти?

Так, дякую, я маю багато хобі, інтересів, це і музика, і акторство, і парфумерія, намагаюсь бути різносторонньою особистістю. Адже стільки цікавого всього є. Як встигаю все, не можу відповісти, бо сама не знаю й інколи сама в шоці. Спасибі Богу, що десь знаходяться сили та час на те, що треба і те, що хочеться. Бо дуже важливо не забувати та про свою сім’ю й про себе саму. Тож, я намагаюсь приділяти достатньо  уваги рідним, коханому, а не розчинятись в роботі повністю і в тривогах, які зараз всіх тригерять.

А щодо актуальних акцентів, пріоритетів, то саме зараз одне з найбільш важливих для мене — це моя творчість. Тому активно починаю випускати свої пісні, багато часу приділяю цьому, також улюблена моя стихія — це телебачення. Але найбільше часу зараз забирає акторство. Бо працюю також персональним модельним та акторським агентом, допомагаю зі зйомками. На пошук проєктів, домовленості та супровід акторів в їх діяльності, зараз багато часу витрачається, але мені дуже подобається і ця робота, бо вона теж творча, і ще й корисна, адже допомагати іншим, особливо в такий важкий час, це важливо.

Знаю, що у вас є цікава історія пов’язана з колаборацією музики та парфумерної справи. Розкажіть про цю історію. 

Дякую за інтерес. Розповідаю. Річ у тому, що я вже кілька років займаюсь парфумерією. Роблю парфумерні подкасти, огляди, являючись амбасадором саме української парфумерії. Бо, на жаль, українська парфумерія зараз не дуже популярна, але при цьому, дуже крута, і далеко не кожен знає, що вона одна з кращих і особливих у світі, ще й дуже конкурентоспроможних.

Так ось, одного разу, один з найталановитіших парфумерів України, Сергій Ремез, написав мені в Інстаграм і запропонував співпрацю. Звісно, я погодилась. Мені за велику честь було попрацювати разом з ним. І ось уже створився наш спільний аромат — це поєднання музики та парфумерії. Пан Сергій запропонував саме на мою пісню створити парфум. Щоб аромат передавав кожне слово пісні. Оскільки пісня “Світлячки” стала цим ароматворінням, то було вирішено, що флакон і рідина всередині теж мають світитись, як світлячки. А сам флакон ще й “співає”. Він може використовуватися і як музична скринька, і як світильник, і за прямим призначенням, як флакон парфуму.

Загалом, “Світлячки” – це і є сама по собі блискуча пісня про добро. Пісня про любов, про світло, яке переможе темряву. Ця композиція була написана якраз в період “блекаутів”, рівно рік тому, коли так часто вимикалось світло, було темно та холодно, але незламні українці не злякалися і почали світити зсередини.

Щодо вашої прем‘єри «Білий пухнастий сніг». Як народилася ідея такої доброї та світлої пісні?

Щодо пісні “Білий пухнастий сніг”, то я засмучу. Бо ніякого екшну зараз не буде. Все насправді досить банально. Йшов густий лапатий сніг. Вирішила: чом би й ні. Захотілось присвятити пісню саме снігу, і, звичайно, коханню. Взагалі, мабуть, всі пісні на планеті, насправді ж про кохання. Навіть ті, які здаються, що не про нього. Бо все навколо нас то є Любов. Для мене надзвичайно важливо, щоб мої пісні відгукувались слухачу теплом, бо я пишу їх з великою любов’ю й особливо зараз, під час війни, як ніколи хочеться нести добро та легкість через пісню. Щоб, як каже моя аудиторія, послухавши мою пісню, можна було відпочити душею, вони завжди затишні та мелодійні, несуть добро.

Знаю, що ви фанатка дуже знаного столичного смаколика і навіть пісню йому хочете присвятити. Чому саме Київський торт вас привабив?

Так, Київський торт став моїм обранцем, так би мовити. Одного разу я замислилась, чому так мало говорять про символи Києва, так мало чогось знаємо про них, так мало чуємо. І сама собі вирішила, що треба зробити так, щоб аромат Київського торта був не лише смаколиком в коробочці з каштанами, а дарував насолоду за межами гастрономічних вподобань. Бо, наприклад, мені, якщо чесно, саме на смак, ніколи не подобався цей торт, а ось зовнішньо, естетично та на запах просто неперевершений. І я створила арома_тіні з ароматом та відтінками Київського торта, в пакуванні подібному на справжній Київський торт. Саме для того, щоб популяризувати наше українське, довести ще раз, що наше нічим не гірше за закордонне. Вироблені вони в Україні, склад дуже якісний та безпечний. Косметика ця схвалена офтальмологами та дерматологами, вона і пахне прикольно і нагадує нам про важливість цінувати наші символи.

Зараз з’являться багато українських артистів, ледь не щодня прем’єряться треки молодих артистів. Кого можете відзначити?

Мені дуже імпонує Анна Трінчер. Вона, звичайно, вже давненько в трендах, а не лише нині, але її сила, голос та краса мене завжди вражає. На Відборі на Євробачення фаворитом був Melovin. І це крапка, це без коментарів. 

«Все навколо нас, то є Любов», — Tetyana TV про музику, захоплення парфумерією та амбіції щодо майбутнього 

Зараз багато талановитих відкрилось зірочок, і круто, що в них є свій стиль, своя харизма. Саме з найновіших сучасних артистів для себе можу особливо відзначити мегакреативних SPIV BRATIV, гурт NAZVA з їхнім альтернативним етноарт-хаосом.

Вони самобутні, автентичні. Мають свій стиль. Вони заявили про себе рішуче і дуже унікально. А я дуже люблю все особливе й унікальне, мабуть, ви вже навіть по відповідях іншим це зрозуміли.

Якою бачите українську музику у майбутньому?

Ось такою я й хотіла б бачити нашу українську музику. Незвичну, найкращу, найунікальнішу, зі своїм сильним стержнем, характером, але, якщо чесно, хочеться все ж і більше легкості, от знаєте, такої якоїсь джазовості, лаунжу… Щоб був час і послухати серйозне, важливе, і відпочити піснею також. Бо хіба ж чи не це і є головною причиною для нас слухати пісні? Радувати слухача, розслабляти, дарувати насолоду, кайф, приємні спогади й прихисток.