Виконавець Chingis презентує життєву історію “Очі”

Виконавець Chingis презентує життєву історію “Очі”

Виконавець Chingis презентує життєву історію “Очі”

8-го липня, український виконавець Chingis презентує життєвий сингл “Очі”. Рідний племінник співака Андрій – поранений полонений офіцер. Він до останнього захищав свою родину. Дружина з маленьким сином, пройшовши фільтраційні табори, наразі у безпеці. А він – у полоні. Увесь біль свого серця, своєї родини й усієї України втілено у пісні “Очі”

“Маю сміливість розказати вам історію… Історію кохання, історію виживання, історію війни, історію “Азовсталі”… Він – захисник Маріуполя, підполковник Нацгвардії, кіборг “Азовсталі”, син моєї рідної сестри. Вона – дружина військового. Його дружина. Бранка бомбосховища “Азовсталь” із сином на руках… Це біль… Біль мого серця. ВІН – мій рідний племінник. Наразі, поранений військовополонений офіцер. ВОНА – моя невістка, що пройшла із дитиною фільтраційні табори. Вже у безпеці. Що далі??? Скільки таких історій, доки триває війна? Скільки очей з надією? Скільки сердець? Вірю в Україну та ЗСУ! Бо віра – в очах кожного з вас! Бо ваші очі – лоскочуть душу…”, – розповідає Chingis.

Заради допомоги військовим, Chingis заснував благодійний проєкт “We are from Ukraine”. Увесь прибуток з продажу речей з унікальною патріотичною символікою відправляється на потреби ЗСУ та ТРО.