“Записати і крутити звуки ці в ворожих містах” — The Unsleeping презентували монолог деструктивного несвідомого

"Записати і крутити звуки ці в ворожих містах" — The Unsleeping презентували монолог деструктивного несвідомого

The Unsleeping продовжують рефлексувати щодо повʼязаних з війною тем. “Не сплю” — це прийняття деструктивного та темного у собі, підсиленого повномасштабним вторгненням.

Напевне, немає жодного фото «хороших» російських солдатів, з якого б українці не зробили смішний мем. Та з іншого боку — відколи нам стало приємно бачити фото мертвих людей? Часом навіть жахає те, як змінюється свідомість у спробі пристосуватися до воєнних реалій. Врешті, це відтепер живе у кожному з нас і лише нам вирішувати, миритися зі своїм темним підсвідомим чи боротися з цими проявами.

“Це монолог індіанської тіні, всього того потаємного та деструктивного, що оселилося у нашій підсвідомості з початку повномасштабного вторгнення. Це те, про що ти думаєш: “не на часі, потім розберуся з цим”. А потім ти пів ночі крутишся в ліжку і не можеш заснути, бо цей темний бік бере над тобою гору”, — розповідають учасники гурту.

“Не Сплю” — другий реліз The Unsleeping з початку повномасштабного вторгнення. Хоч гурт і має “в шухляді” дебютний повноформатник, реліз якого планувався минулої весни, проте наразі випускає лише записані «після» пісні, оскільки матеріал альбому уже «не відповідає реальності». Наприкінці осені гурт презентував пісню “Жити“, про зруйновані плани та ностальгію за довоєнними часами.   

Незабаром буде презентоване лірик-відео, зняте традиційно Романом Волосевичем, автора відеоробіт на Ptaha Fred, Prypustym, DEDVED та інші пісні.

“Темна сторона, яка в нас є, вона не обовʼязково мусить мати мінорні конотації, воно може бути і мажорним, оскільки дозволяє нам ржати над дохлими кацапами і почувати себе нормально. Це не означає, що ми стаємо від цього жахливими людьми, адже всередині нас відбувається постійний монолог світлих і темних сторін. Трек вийшов воєнним, таким глибинним, темним, брудним, але все ж таки з цивільної точки зору. Оскільки навіть ті, хто не воює напряму, все одно це відчувають”, — коментує режисер.

The Unsleeping збираються презентувати «Не сплю» та інші нові треки на сольному концерті у Львові, 4 березня у !FESTREPUBLIC. Частина коштів з квитків піде у фонд  Musicians Defend Ukraine, який опікується потребами музикантів, що нині воюють у ЗСУ.