«Живи, кохай, співай» — gannababy_ презентують життєствердну пісню-маніфест

«Живи, кохай, співай» — gannababy_ презентують життєствердну пісню-маніфест

Київський електропоп-гурт gannababy_ презентує пісню живи, кохай, співай. Це літній життєствердний трек-маніфест з історією, який Ганна Нелуп наважилася випустити лише після потрапляння у ДТП. Ця подія змусила її багато що переосмислити в житті та дійти до простих, але таких важливих істин.

живи, кохай, співай — це пісня про кохання у всіх проявах. Фізичне, платонічне, уявне, ностальгійне. За сумісництвом це перша пісня українською, яку написала фронтвумен ще 8 років тому, коли повернулася з-за кордону. За цей час трек пережив багато метаморфоз у плані звучання, тексту та концепції.

«Я дуже не люблю маніфестів, я вважаю їх дуже небезпечними для будь-якого автора. Проте мені здається, що цей заголовний рядок прийшов до мене дуже вчасно і класно вписався в пісню» — розповідає Ганна

Трек продовжує стилістику звучання Є як Є, першої пісні, яку gannababy_ випустили одразу після релізу багатостраждального альбома-конструктора «Н.Р.А». Гурт облишив складні за структурою пісенні концепти і тепер прагне робити прості та мелодійні пісні про власні переживання. Такою «попсовішою» стала і живи, кохай, співай.

«Людина часто співає, коли щаслива, коли закохана, коли їй хочеться жити і йти вперед. І ось лірична героїня хоче, щоб її коханий жив, співав і любив, полишивши турботи й переживання. Бажано її, але це вже принципово. Але їй би хотілося, щоб ця пісня вмикала спогади про неї у найніжніших та найінтимніших проявах» — коментує пісню гурт. 

gannababy_ — київський гурт, що складається з Ганни Нелуп та Тимура Соловйова. Грають на стику електропопу, трепу, r&b та інших жанрів. Радіо «Аристократи» охрестили їхній стиль «андеграунд-попом», хоч гурт і не хоче вішати на себе жанрові ярлики. Нещодавно гурт випустив 16-трековий LP-конструктор «Н.Р.А.» (Найкращий Реп Альбом), який напередодні виходив у трьох ЕР. 

Але на цьому дует не зупиняється: він активно пише та випускає нові пісні, які абсолютно не схожі на звучання альбому. Є як Є та живи, кохай, співай — перші пісні з нового етапу гурту.