“Злови танцювальний ритм”: Alina Palii презентувала трек “Текіла”

"Злови танцювальний ритм": Alina Palii презентує трек "Текіла"

Романтична та чуттєва Alina Palii презентувала свіжу новинку, мелодійний та п‘янкий сингл – “Текіла“. Пісня про почуття тут і зараз, хоча написана була до війни. 

“Війна змусила нас стати сильнішими, навчила боротися за свою правду і майбутнє. Я вважаю, що саме зараз дуже важливо отримувати та приймати легкі та позитивні емоції від музики, друзів, фільмів або інших джерел, які допоможуть збалансувати емоційний фон, щоб мати нові сили на боротьбу”, – говорить Alina Palii.

Трек “Текіла” дуже резонує з життям України сьогодні. Трек починається зі слів “Рік без слів, пісень і думок”, насправді кожен українець живе зараз без думок про кохання, а лише скролить стрічки новин та намагається працювати на користь нашої країни. Співачка закликає любити, переживати розлуку, відчувати, закохуватися, боротися за кохання або відпускати та найголовніше – жити.

“Я дуже хочу, аби моя пісня стала для когось перемикачем на свої почуття і світ кохання. Кожен може транслювати пісню на свій лад: комусь вона допоможе пережити розставання та розбите серце, а для когось буде мотивацією боротися за нього. Зараз цінність кожної хвилинки та почуттів виросла у 100500%, тому неодмінно потрібно проживати ці емоції якісно”, – поділилась Alina Palii.

Головний меседж пісні: у сучасних реаліях кожен українець має жити, любити та бути в ресурсі. Трек “Текіла” може стати супроводом для цього. Кохання не знає меж, а у багатьох воно зараз на відстані. 

“Нехай “Текіла” стане нагадуванням про почуття: ті, що були, ті, що є і про власну силу переживати труднощі і будувати нове кохання. Відправ рідній тобі людині, зупинись на декілька хвилин, послухай пісню та заряджайся енергією на продуктивний день”, – прокоментувала прем’єру Alina Palii.