Знову про кохання! Andrey Nechay презентував нову пісню “Не плач”

Знову про кохання! Andrey Nechay презентував нову пісню “Не плач"

Andrey Nechay – яскравий представник української музики, який відкриває нову хвилю сучасного саунду та створює цікавий напрямок в українському шоу-бізнесі. Його пісні – це свіже дихання, а його місія – підтримувати людей у цей нелегкий період. Співак запевняє, що музика – це краса, а краса здатна лікувати при будь-яких обставин.

Andrey Nechay презентує музичну новинку під назвою “Не плач”. Ця пісня про красиві почуття, в яких людей спіткали певні труднощі. Але не потрібно забувати, що після чорної смуги, обов’язково йде біла.

“Я завжди закладаю у пісні глибокі почуття кохання. Зазвичай, мені притаманні історії про красиві почуття з хеппі ендом, але не завжди у коханні все буває легко. Пісня «Не плач» – це саме про ці емоції, які переживають люди, коли у стосунках є кохання, але в той самий момент, все складно. Відверто кажучи, труднощі – це теж невід’ємна частина кохання”, – поділився Andrey Nechay.

Знову про кохання! Andrey Nechay презентував нову пісню “Не плач"

Артист вперше привідкрив особисте життя та розповів, що його дружина – це його муза. Кожну пісню Andrey Nechay присвячує своїй коханій, а також завдячує їй за підтримку його творчості. 

“Зараз в житті, на жаль, є багато апатії, але моя дружина стає цим рушієм сили, енерджайзером, батарейкою, яка дає мені відверту впевненість, що я все роблю вірно, що не потрібно зупинятись, а навпаки йти лише вперед. Я завжди прислухаюсь до думки своєї дружини. Тому, якщо вам подобаються мої пісні, то потрібно бути вдячними не мені, а моїй дружині!”, – розповів Andrey Nechay

Знову про кохання! Andrey Nechay презентував нову пісню “Не плач"

“Не плач” – це нове амплуа у творчості Andrey Nechay, трек який неодмінно знайде місце серед вашого плейлиста.