⚡️10 прем’єр тижня, що можуть зацікавити ⚡️

⚡️10 прем’єр тижня, що можуть зацікавити ⚡️

Короткий огляд від “МУЗВАР” всього нового музичного, що варте уваги та прослуховування. На черзі молода та перспективна десятка:

⚡️10 прем’єр тижня, що можуть зацікавити ⚡️

🎵 OLIVAN — «Пам’ятатиму»

Співак, який гучно заявив про себе у 2022-му хітом «Маріам». Хороша пісня, але занадто рівна. Хочеться надриву, емоції, відчувається, що потенціал є. Тим більше, що у виконавця за плечима бекграунд рокера. 

🎵 U_C – ФАКАП (feat. THE ARMO)

CAZE, що входить до складу гурту U_C та є екс-учасником гурту “MOЗGI”, разом з київським музикантом THE ARMO записали класний поп-панк трек. «Сучасний західний звук з гітарними рифами 2000х, що змусить вас слухати ці пісні на рипіті», — йдеться у пресрелізі і це чиста правда. 

🎵 Dofamin – COLD

Dofamin’a називають харизматичним та перспективним представником нової хвилі українського хіп-хопу. Погоджуємося з такою компліментарністю. Так, текст без особливого сенсового навантаження, але яке ж флоу! Заслухались. А соул вставки – це ж просто краса! Летить у плейлист і вам радимо. 

🎵 JIVA – МІСЦЯ ПЕРШИХ ПОБАЧЕНЬ

Ізраїльсько-українська співачка JIVA презентувала щемливий трек про кохання. 

Кліп до пісні був знятий на ізраїльській залізничній станції, імпровізуючи метро, адже саме метро стало “місцем перших побачень” для багатьох сучасних українців, та символом незламності. Однозначно видно прогрес JIVA та бажання з кожним релізом працювати все більше й більше. 

🎵 Biehu – ОБЛИШ

Пам’ятаємо Катю ще з “Голосу Країни”. Крута вокалістка, власне це і в пісні чутно. Особливо на приспіві, як же смачно він звучить! Терміново потрібні хукові пісні та більше промо, такий голос мають чути мільйони. 

🎵 DYKTOR – Віхола

Ще один хіп-хоп. Реп трек, який не соромно включити на тусі з приміткою «це наше!». «Віхола» — це про про рій різних думок у нашій голові. І за назву вже хочеться респектнути автору, нарешті нашу багату мову використовують у музичних творах сповна. Єдине, що хочеться відзначити, крутий динамічний початок кудись випаровується наприкінці треку. Хотілося, щоб такий темп був усі 2:22. 

🎵 ULA – Намалюю тишу сну

Співачка презентувала благодійний реліз, який спонукає небайдужих в усьому світі допомогти українцям. Впевнена драматична пісня, з якою співачка впоралася #навідмінно та й інструментал потужний. Однак, з такими даними хочеться бачити виконавицю поруч з оркестром десь в театрі, а не з проектором біля стінки. 

🎵 Parfeniuk – Провела Екскурсію

#4 серед пісень на вкладці популярне 

Любовна реп-лірика від нового імені, трек якого залетів завдяки успіху у TikTok. Схоже, у KALUSH та Skofka з’явився конкурент. Біток, речитатив з вокалом та життєвий текст про кохання, проте тут більше пахне трушністю та саме тим меседжем, який мріють почути більшість дівчат.

🎵 KOLABA – Ой, мамо, люблю Гриця

#8 серед пісень на вкладці популярне

Пам’ятаєте вірусний трек «Шо ви пацики на моциках»? Так ось, то була робота проєкту KOLABA, які цього разу трошки осучаснили народну пісню. Хлопці взяли запис 1981 року і тепер це у трендах. Крута колаба, душа радіє, коли українці слухають українське в новій обробці. Це значить, що пісня живе. 

🎵 Ana Va – Буде тільки краще

Сингл «Буде тільки краще» — це ранкова мантра, яка дарує легкий та позитивний настрій на день. «Ця пісня про віру. Я хочу, щоб кожен проживав свій день з непохитною вірою у своє краще майбутнє», — каже співачка і ми погоджуємося. Легке, атмосферне відео тільки цьому сприяє. 

🔊Слухайте ці та інші треки у нашій Spotify у добірці НУМО