200 000 ГРИВЕНЬ НА ПІКАП ДЛЯ ЗСУ = ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ “НАВЧИ МЕНЕ”

200 000 ГРИВЕНЬ НА ПІКАП ДЛЯ ЗСУ = ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ "НАВЧИ МЕНЕ"

Лірика розкриває проблему людських стосунків: романтичних чи дружніх — неважливо.

Розчинення, втрата себе та своїх кордонів, перекладання відповідальності за свої почуття на іншу людину. І, врешті-решт, розуміння того, що потрібно почати з себе. Бо внутрішнє проєктує зовнішнє. Бо любити когось неможливо без базової навички любові до себе. Безумовного прийняття себе. 

Музика — не про техніку чи віртуозність партій; це, скорше, ще один “художній засіб”, який підкреслює експресію тексту, гіперболізує емоцію, яку проживає лірична героїня. Найголовніша мета аранжування — зробити цю розповідь живою й майже тактильною. Такою, що торкається слухача на всіх рівнях.

“Для мене “Навчи мене” — це історія, яку хочеться слухати й, перш за все, розуміти, про що вона. Тому перша частина — тиха й плавна, із легким розвитком, щоб акцентувати всю увагу на тексті. Далі різкий вступ барабанів і важчих гітар розкривають весь характер. Такий саунд флешбечить мене в юність, коли ти вперше проживаєш весь спектр емоцій, і лиш важке й голосне музло тебе лишає в реальності”, — коментує саундпродюсер пісні Саша Мусевич.

Навчи мене” — це ідеальний баланс між уже відомими “якби” та “заратустрою”. Цим треком я для себе ставлю крапку явному оспівуванню співзалежних стосунків і в текстах, і в житті“, — коментує Іра Панчук.

Композицію “Навчи мене” не можна назвати довершеною без візуальної частини: музичне відео зняв режисер Ілля Дуцик, відомий у вузьких колах своїми роботами для Oi FUSK, DOBRYVA, ТУЧА.

Деталі на інстаграм-сторінці співачки.