22-річна українська оперна співачка підкорила “Forbes”

Булєєва

Булєєва

Днями у самому серці Французької Рів’єри – королівстві Монако – пройшов перший у світі гала-вечір від всесвітньо відомого журналу «Forbes», який зібрав найвпливовіших і найуспішніших представників сфери криптовалюти та мистецтва «1st Annual Crypto&Art Gala».

Булєєва

Уперше запрошеною зіркою почесного заходу від компанії «Forbes» стала саме українська співачка – Вікторія Булєєва (Victory Ann).

«Цього літа мені виповнилося 22 роки. Коли я задмухувала свічки на торті, загадала одне цікаве та потаємне бажання: потрапити у 25 років до “Forbes”. У всесвітньо відомий бренд, який об’єднав найтоповіших, найамбіційніших і найуспішніших, з усієї планети Земля. Тих, хто у житті – № 1. Але так сталося, що з волі-долі я випередила саму себе. Мабуть, дуже сильно захотіла. І вже у ті ж 22 роки відкрила для себе цю історію», – ділиться Вікторія.

Кришталевий оперний голос Вікторії Булєєвої розлився по всьому Блакитному узбережжю, а сольне шоу у жанрі рок-опери справило справжній фурор і дало українці неймовірний успіх. Публіка прийняла нашу співвітчизницю високими оваціями та оплесками. Закритий захід об’єднав гостей з усього світу у розкішному «Monaco Yacht Club» і подарувало можливість кожному торкнутися нанотехнологій і найближчого майбутнього у вигляді цінних знань у криптосфері.

Булєєва

Додамо, що Вікторія Булєєва також стала цьогоріч першою українкою, яка підкорила «Голос Казахстану».