“А ДЕ, А ДЕ, А ДЕ” : всеукраїнський улюбленець VOVA CIGAN випустив новий хіт

“А ДЕ, А ДЕ, А ДЕ” : всеукраїнський улюбленець VOVA CIGAN випустив новий хіт

Інтернет сенсація Vova Cigan знову радує музичною прем’єрою. Вова – майже повнолітній співак-ром з Тернополя. Донедавна він починав свій музичний шлях виступаючи з гітарою на вулиці. А сьогодні він стрімко набирає популярність і підкорює український шоубізнес. У соціальних мережах відео за його участі набирають мільйонні перегляди. Але хлопець не зупинився на виконанні каверів, а активно видає авторський матеріал. Щомісяця новий реліз.

“Друзі, це вже третя моя пісня. Мені здається, що я почав трохи розумітися у цьому всьому. Ми готувалися до релізу дуже довго. Як на мене «А де, а де, а де» гідна усіх чартів та трендів. А ви як вважаєте? Хай цей теплий кліп зігріє кожного з вас у цю холодну осінь. Діліться у коментарях, як вам пісня та кліп», – поділився Vova Cigan в instagram.

Простота пісень з романтичними мотивами та циганським колоритом стали його впізнаваною фішкою. Кохання є провідним мотивом у всіх його піснях і ця не стала винятком. У відеороботі Vova Cigan гуляє столицею, зображаючи палкого, романтичного, трохи незграбного хлопця з гітарою, який заради кохання готовий подолати будь-які труднощі. В кліпі можна побачити краєвиди Києва, найбільш романтичні місця, серед них: скляний міст, Андріївський узвіз та мурал розписаний відомою сучасною художницею Сонею Морозюк.