Чи був поцілунок за кадром? Сергій Жадан і Христина Соловій випустили чуттєвий кліп на спільний трек «Серце»

Чи був поцілунок за кадром? Сергій Жадан і Христина Соловій випустили чуттєвий кліп на спільний трек «Серце»

Про недосконалість і вразливість світу, які не заважають нам любити його — у п’ятницю, 20 жовтня, Христина Соловій та гурт «Жадан і Собаки» поділилися з нами спільним треком та відеороботою до нього.

Це не вперше ми бачимо Сергія Жадана та Христину Соловій разом у кадрі, адже до цього поет та музикант з’явився у кліпі співачки «Юність». Але це вперше, коли двоє виконавців з’єдналися у творчий тандем.

Композиція «Серце» — маніфест любові до світу, яка проростає з чесності та розуміння його недоліків і вад. Це відверта і зрозуміла історія кохання двох людей, за якою ховаються відданість і сміливість.

«Цією піснею ми хотіли показати, що світ приймає передусім сильних людей, тих, хто готовий відстоювати свої цінності, свою віру, своє кохання. Тих, хто не відвертається від побаченої несправедливості, хто готовий протистояти обставинам», — поділився Сергій Жадан.

Відеороботу знімали у Львові, і частина знімань відбулася у церкві св. Андрія Первозванного. Саме тому у відео виникає відчуття краси, яка існує понад часом та людьми. Так само, як і справжнє кохання, що долає будь-які перепони та упередження.

«Ми вже давно планували створити спільну пісню, і коли Сергій показав мені перші рядки “Серця”, музика з’явилася як природне продовження слів. Ця пісня для мене — надзвичайно на часі, вона про сміливих людей, що боряться за важливі для себе речі», — розповіла Христина Соловій.

Слухайте «Серце» на усіх стримінгових платформах, і пам’ятайте, що поруч із любов’ю ніколи не може стояти каяття.

Адже, як говорила Lana Del Rey, любов варта всього!