«А та та»: Народний улюбленець з Тернополя VovaCigan випустив першу свою пісню 

«А та та»: Народний улюбленець з Тернополя Vova Cigan випустив першу свою пісню

Vova Cigan це хлопчик, який щирою усмішкою та гітарою взірвав соціальні мережі. Відео, де хлопчик-ром гуляє ринками, співаючи «Скофку» й «Червону руту», бачив майже кожен другий українець, судячи з охоплень в соціальних мережах. Його блогери називають сенсацією, бо таких цифр у TikTok та Instagram лише за місяць мало хто має, навіть із відомих українських артистів. Сам того не усвідомлюючи, Вова стрімко став народною зіркою. Він підкорив українців своєю відкритістю та дитячим запалом. Але він на цьому не зупинився і видав першу авторську пісню «А та та» та відеороботу на неї. 

У відео зображено метафоричний шлях підлітка від ринку до космосу-українського шоу-бізнесу. Робота точно підніме настрій кожному. Бо створювалася з саме цією метою – малювати усмішки на обличчях українців навіть у наш надскладний час.

IMG_2815.jpg 

Щодо пісні «А та та», то вона передає світ очима дитини, якій не хочеться війни, проблем та всього, що відбувається зараз. «А та та» про життя на новій планеті, де немає людей. Де можна почати все із чистого аркуша. Трек уже став популярним у Tik Tok не лише серед підлітків. Кожен дорослий може поринути у спогади про безтурботні часи, коли для почуття свята не потрібно було нічого, окрім гарного настрою та приємної компанії.

Отже, випускаючи цю роботу Vova Cigan узяв на себе фундаментальну місію – дбати про внутрішній стан народу України за допомогою своїх веселих пісень.