Alexander Teslenko з дебютним альбомом “Хімія”

Alexander Teslenko з дебютним альбомом "Хімія"

Український музикант Alexander Teslenko випустив свій дебютний альбом “Хімія“, який миттєво війшов в топ 10 альбомів на музичних стрімінгах.

Альбом включає 10 треків, в тому числі, дві найбільш успішні, на данний час, композиції “Я розбиваюся” та “Червона Помада”, які до виходу альбому зібрали більше 5 мільйонів прослуховувань на цифрових майданчиках. Також в альбомі є декілька багатообіцяющих треків які слухач ще не чув. Це суперліричний трек Твій запах, танцювальній бенгер Хімія та англомовний трек We’re not 17 – який показує амбітні плани Олександра на участь в нацвідборі Евробачення та експансіі на англомовні ринки

У створенні альбому приймали участь такі відомі артисти, як співачка Слава Камінська та суперпопулярна ведуча Леся Нікітюк, що робить цей альбом ще більш цікавим та різноманітним.

Хімія” – це вдале поєднання лірики року та тануювальної музики, яке точно зможе підкорити серця слухачів різних вікових категорій та музичних пристрастей.

“Я дуже радий представити свій дебютний альбом “Хімія” своїм фанам. Я вклав у цей альбом своє серце та душу, і він став для мене особливим. Я хотів змішати різні музичні жанри та створити щось унікальне, що зможе запам’ятатися слухачам на довгий час. Я сподіваюся, що мої фанати насолодяться моїми піснями та відчують те, що я хотів передати через мою музику”, – розповідає Alexander Teslenko.