ПРЕМʼЄРА: Співачка MartA представила кліп про підлітків і війну

ПРЕМʼЄРА: Співачка MartA представила кліп про підлітків і війну

12 квітня, юна українська виконавиця MartA представила прем’єру пісні “Дай мені“.

У композиції, слова до якої написала сонграйтер Аліса Панчук, виконавиця з вірою у майбутню перемогу України співає про нове життя, яке чекає на жителів нашої країни після закінчення війни і повернення до миру.

Ця пісня про те, що підлітки відчувають і розуміють все так само гостро, як і дорослі. Ми розуміємо, які важкі і важливі часи переживає Україна. Я вірю в ЗСУ, люблю Україну і знаю, що перемога, про яку співаю, обов’язково настане. Своєю піснею я хочу також підтримати людей, які чекають спокою на нашій території і дуже хочуть, щоб ми перемогли“, – підкреслила Марта.

Нову відеороботу виконавиці режисував Денис Мусаєв. Знімання проходили на арт-заводі “Платформа”. Для кліпу було обрано автентичний одяг ІВА БАСАРА та патріотичної колекції українського бренду Gepur.

Підтримка саме вітчизняних креаторів – це офіційна позиція команди.

В кліпі дівчина-підліток намагається знайти світло у темряві, знову відчути радість і вийти зі складної ситуації. Це стан, в якому перебувають люди прямо зараз, але Марта співає, що не можна здаватися, а труднощі минуть.

Киянка, незважаючи на свій ще юний вік, впевнено будує зіркову кар’єру.

До слова, кліп “Дай мені” вже другий у колекції співачки, а з першою композицією вона змогла потрапити у ротацію М2 і набрати тисячі прослуховувань на стрімінгових сервісах. Рік тому Марта заспівала у дуеті з українськими зірками, групою ТНМК, на концерті, організованому “Чорноморськими іграми” і каналом М1. Виконавці показали Марті яким цікавим буває український реп і з того часу дівчинка відпрацьовує його, але не відмовляється від традиційного і улюбленого для себе фолькового стилю.