Alina Pash і Zbaraski випустили інтимну музичну новелу з 7 пісень

Alina Pash і Zbaraski випустили інтимну музичну новелу з 7 пісень

10 травня, Alina Pash і Zbaraski випускають спільний альбом під назвою “Nikoly. S4e raz”(Ніколи. Ще раз). Це rnb-новела, що присвячена дослідженню різних аспектів життя артистів: музичних стосунків Аліни і Івана, болю від втрати, розчарувань, моментів радості, пригод, пошуків себе. Кілька місяців, які Іван і Аліна провели разом, мандруючи Україною, вилились в роки саморефлексії, складний, але важливий досвід, примирення і спільний міні-альбом. А ще в обіцянку ніколи більше не створювати музику разом. 

Alina Pash і Zbaraski випустили інтимну музичну новелу з 7 пісень

Назва альбому «Nikoly. S4e raz» і є самою грою зі словом «ніколи»: чи можемо ми бути впевнені, що щось точно не відбудеться знову? Чи можливий «ще раз»? Цей сенс тонкою ниттю вшитий в новий реліз двох артистів. 

Більша частина альбому “Nikoly. S4e raz” була створена в 2020 році. Тоді Аліна і Іван влаштували експедицію Україною, в якій невпинно писали музику. “Студіями звукозапису” для артистів були різні локації – гори, дитяча кімната Аліни в Буштино, душова кімната готелю, стара хатина в лісі близ Яворова, і зрештою київська квартира Аліни –- чай, кава, налистники, музика. 

Одна з пісень, “DjuiceDuet”, присвячена втраті, яку Аліна пережила у віці 13 років. Тоді її сестра трагічно загинула в автокатастрофі. Біль цієї втрати назавжди змінив Аліну, її світосприйняття, залишивши після себе глибокий слід, що живе з нею і сьогодні.

Кожен сингл доповнений відео (візуалайзером), які будуть відкриватись на YouTube протягом для 10 травня. У відео Аліна представлена як прихожанка церкви, яка веде діалог з невидимим об’єктом. 

Коментар від Alina Pash:
“У цьому альбомі я спокійна, без фольклору, без адлібів, без закарпатського діалекту, без намагання переплюнути себе чи здивувати когось.  В той час починалась моя велика трансформація і я дала їй запуститись на повну, відкривши першу сторінку крізь музику і поезію. Ми релізимо тільки чверть із пісень, які були написані у той період разом із Іваном та моїм вже на той момент колишнім хлопцем Nathan Daisy, який запустив процес написання альбому, за що йому велика вдячність. Інші пісні із альбому, вірю, знайдуть своє місце у світі, можливо крізь інших артистів.” 

Коментар від Zbaraski:
“Я відчуваю, що ми з Аліною зробили альбом ‘Nikoly. S4e raz’ в першу чергу для себе, аби закарбувати нашу історію у записі. Тут є знайомство, відвертість, особисте, флірт, секс, поезія. Ці деталі пронизують простір не лише словами, а й музикою, яка чудово підкреслює настрої. Я радий, що слухачі тепер мають нагоду відкрити нас з Аліною з інших сторін, а архів української музики поповниться таким мальовничим релізом.”

Альбом повністю спродюсований Zbaraski – це перша його робота такого формату з 2013 року.