Саунд-продюсер HARVEY пропонує зробити всім паузу

Саунд-продюсер HARVEY пропонує зробити всім паузу

«Цей біт пробирає до кісток», – самовпевнено проголошують Harvey та LET IT BE на новому треці.

Саунд-продюсер HARVEY пропонує зробити всім паузу

Harvey відомий в музичній індустрії як саунд-продюсер, який співпрацює з Максом Барським, Alekseev, Parfeniuk, Chico & Qatoshi та ін. Сьогодні саунд-продюсер набирає обертів як виконавець. У 2023 році Harvey дебютував як сольний артист, а сьогодні презентує спільну колабу із LET IT BE «PAUSE». 

«PAUSE» – це жвава робота, де кожен з артистів демонструє експресивну та впізнавану подачу. Звучання треку – це мікс різних стилів репу від детройту до трепу у поєднанні з елементами класичного хіп-хопу. Саме ностальгія за трушним хіп-хопом із характерними лайв-вставками розмов під час звукозапису надає треку щирості. 

«PAUSE» – це особистий репрезент артистів про силу правди та вірність своїм принципам, як в музиці, так і в коханні. Сторітелінг треку побудований так, що історія починається зі студії та продовжується відвертим зізнанням про побудову відносин.

“Якщо говорити зухвало та пафосно, то я зробив стиль багатьом артистам, а ось свій власний я ще шукаю. Обіцяю, що в цьому році ви почуєте від мене ще декілька релізів, але вони всі будуть різні за звучанням”, – ділиться Harvey. 

Важливо відмітити, що Harvey та LET IT BE створили трек повністю самостійно, без залучення інших людей – від написання біта та тексту, запису вокалу і зведення та мастеру треку.